Bricomaty – innowacyjna usługa click&collect w Bricomarché

bricomaty innowacyjna usluga clickcollect w bricomarche
Udostępnij:
Od lutego klienci 5 supermarketów budowlanych Bricomarché zlokalizowanych w Nowym Tomyślu, Skierniewicach, Wałczu, Wągrowcu i Zduńskiej Woli mogą korzystać z innowacyjnej opcji dostawy, jaką są Bricomaty. W przypadku branży „dom i ogród” jest to unikatowe i oryginalne rozwiązanie, które pozwala na zamówienie produktów przez Internet i odebranie ich w specjalnie wyznaczonych do tego boksach.

Bricomaty to boksy zlokalizowane przed sklepami Bricomarché w specjalnie oznaczonych strefach, które umożliwiają elastyczny czas odbioru produktów zakupionych w sklepie internetowym lub stacjonarnym. Obecnie zostały one rozlokowane w 5 miastach: Nowym Tomyślu, Skierniewicach, Wałczu, Wągrowcu i Zduńskiej Woli. W ramach dostawy do Bricomatów sieć oferuje szeroką gamę produktów. Można w nich odebrać także towary o dużych gabarytach, takie jak np. płyty OSB czy drzwi, co jest całkowicie unikatowe w tego typu rozwiązaniach.

Jesteśmy dumni, że jako jedyna sieć supermarketów z branży „dom i ogród” wprowadziliśmy tę nowatorską formę odbioru towarów, którapozwala nam jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby naszego Klienta. Bricomaty umożliwiają mu odbiór zamówień w dogodnym dla niego dniu i godzinie, również w niedziele wolne od handlu czy poza godzinami otwarcia sklepu w systemie 24/7. Co ważne usługa ta jest całkowicie darmowa.Cały proces odbioru zamówienia jest niezwykle prosty. Klient jedynie wprowadza na ekranie swój numer telefonu, podany podczas zakupów, oraz kod dostępu, który otrzymał w formie SMS-a mówi dr Katarzyna Jańczak-Stefanide, Dyrektor Generalna sieci Bricomarché w Polsce i dodaje.

Jeśli rozwiązanie się przyjmie w najbliższym czasie sieć zapowiada poszerzenie obszaru dostępności Bricomatów.