Brillant Partner – e-commerce usług translatorskich

brillant partner e commerce uslug translatorskich
Udostępnij:
Brillant Partner uruchomił platformę internetową do sprzedaży usług translatorskich. Za pośrednictwem portalu można skorzystać z szeregu usług, takich jak: tłumaczenie czatów internetowych, e-maili, tłumaczenia na miejscu zdarzenia oraz co jest nowością na rynku translacje „na żywo” rozmów telefonic

Brillant Partner uruchomił platformę internetową do sprzedaży usług translatorskich. Za pośrednictwem portalu można skorzystać z szeregu usług, takich jak: tłumaczenie czatów internetowych, e-maili, tłumaczenia na miejscu zdarzenia oraz co jest nowością na rynku translacje „na żywo” rozmów telefonicznych.

Oferta dostępna jest w kilkunastu językach, w tym rzadkich takich jak chiński czy wietnamski. Nowa kategoria sprzedaży internetowej tłumaczeń na żądanie z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Firma analityczna Common Sense Advisory ocenia, że wartość światowego rynku tłumaczeń tego typu wyniosła w roku 2011 prawie 30 miliardów USD, z czego prawie połowa przypadła na Europę. Z analiz Common Sense Advisory wynika, że sam rynek teletłumaczeń rozwija się w tempie 15% rocznie.

Realizacja tłumaczeń nigdy nie była tak prosta. Niezależnie od tego czy prowadzimy telefoniczną rozmowę biznesową z potencjalnym partnerem z Chin, wysyłamy e-maila do niemieckiego kontrahenta czy mamy niegroźną stłuczkę w trakcie urlopu we Francuskim Chamonix, możemy szybko skorzystać z usług translatorskich za pośrednictwem dedykowanej strony internetowej. Wszystkie usługi realizowane są przez profesjonalnych tłumaczy, którzy dostępni są dla klienta 24 godziny na dobę. – mówi Agnieszka Chmielewska, prezes zarządu Brillant Partner.

Internet, telekomunikacja i profesjonalni tłumacze

Rozwój Internetu przyzwyczaił nas do tego, że informacje mamy podane błyskawicznie i w przystępnej formie. Korzystając z doświadczeń firm zagranicznych i analizując potrzeby polskich użytkowników, Brillant Partner stworzył innowacyjną platformę internetową, za pośrednictwem której zarejestrowani użytkownicy mogą w łatwy i intuicyjny sposób zlecać usługi translatorskie, gromadzić przetłumaczone treści, czy prowadzić czat internetowy. Opłata za usługi realizowana jest poprzez zasilanie indywidualnego konta użytkownika. Cennik usług jest jasny i przejrzysty, a stawki ujednolicone niezależnie od tego w jakim języku świadczona jest usługa. Na przykład tłumaczenie 40 minutowej rozmowy telefonicznej kosztuje 169 zł. a e-maila o długości 165 słów 19 zł. W przypadku teletłumaczeń koszt opłaty telefonicznej jest uwzględniony w cenie.

To co wyróżnia ofertę tłumaczeń za pośrednictwem dedykowanego portalu to realizacja usługi na żądanie i dostęp do tłumacza 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu oraz realizacja usługi praktycznie od ręki, z dowolnego zakątka świata. Jest to możliwe, dzięki połączeniu możliwości platformy internetowej, nowoczesnej infrastruktury telekomunikacyjnej i sieci profesjonalnych tłumaczy. – dodaje Agnieszka Chmielewska

Zamówienie usług jest realizowane na platformie internetowej, gdzie użytkownik wybiera język translacji i określa usługę, z której chce skorzystać. W przypadku rozmów telefonicznych klient wybiera czas rozmowy oraz podaje numery telefonów, pod którymi prowadzona będzie konwersacja. Tłumacz Brillant Partner o wskazanej godzinie „wdzwania się” na wskazane numery i realizuje usługę. W przypadku usługi czatu, system generuje link, który przenosi rozmówców do wirtualnego pokoju generowanego na stronie. Zapisy rozmów, czatów oraz przetłumaczone materiały można również odtworzyć o każdej porze za pośrednictwem portalu.

Biznes szuka wspólnego „języka”

Usługi tłumaczeń na żądanie skierowane są przede wszystkim do sektora MŚP, gdzie firmy nie zawsze mogą pozwolić sobie na zatrudnienie wielojęzycznych pracowników, a chcą dotrzeć do zagranicznych partnerów biznesowych i potrzebują zaufanego partnera w usługach tłumaczeń. Sprawdzają się one w szczególności wśród firm, które prowadzą rozmowy, czy negocjacje z partnerami na wielu kontynentach i oczekują błyskawicznej realizacji usługi, przewidywalności kosztów oraz wysokiej jakości translacji. Oferta przeznaczona jest także dla osób prywatnych, które chcą skorzystać z tłumaczeń w nagłych przypadkach przy okazji np. podróży zagranicznych, wyjazdów wakacyjnych lub rezerwacji hotelu.

Nasza firma zajmuje się sprzedażą drewna kominkowego, które eksportujemy między innymi do krajów Europy Zachodniej. Ostatnio nawiązaliśmy współpracę z partnerami z Niemiec i Francji jednak barierą w skutecznym prowadzeniu działalności okazała się niewystarczająca znajomość języków. Usługi Brillant Partner okazały się w tej sytuacji strzałem w dziesiątkę. Praktycznie każdego dnia korzystamy z usługi tłumaczenia wiadomości e-mail. Zaletą tego rozwiązania jest bardzo szybki czas realizacji, przystępna cena i intuicyjna w obsłudze platforma internetowa, za pośrednictwem, której realizowane są usługi. Dobrym rozwiązaniem jest także tłumaczenie rozmów telefonicznych, które pozwalają na bezpośredni kontakt z rozmówcą. - mówi Michał Ciupka, właściciel firmy Intermedia.

Profesjonalne tłumaczenia przez Internet

Platforma do obsługi usług tłumaczeniowych, ułatwia i skraca proces zamawiania usług translatorskich. Nie ma potrzeby przeszukiwania Internetu w celu znalezienia odpowiedniej usługi. Dzięki serwisowi internetowemu użytkownik ma do dyspozycji usługi w kilkunastu językach i praktycznie od ręki. Realizowane są one przez ponad 100 profesjonalnych tłumaczy, którzy poddawani są wieloetapowym procesom rekrutacji, co gwarantuje wysoką jakość usług translacyjnych. Portal daje też możliwość określenia konkretnego terminu wykonania usługi, sms wysyłany jest przez system i przypomina klientowi, rozmówcy klienta oraz tłumaczowi o dacie i godzinie zarezerwowanej rozmowy telefonicznej.

źródło: informacja prasowa