Business Mixer startuje

Dodane: 21.02.2012

Lech Romański

Udostępnij:

24 lutego zainauguruję swoją działalność Business Mixer – cykl organizowanych przez Polskę Przedsiębiorczą imprez, na których młode, startujące firmy będą miały możliwość spotkania biznesowych ekspertów, odnoszących sukcesy przedsiębiorców, innowatorów, prezesów międzynarodowych firm…

24 lutego zainauguruję swoją działalność Business Mixer – cykl organizowanych przez Polskę Przedsiębiorczą imprez, na których młode, startujące firmy będą miały możliwość  spotkania  biznesowych ekspertów, odnoszących sukcesy przedsiębiorców, innowatorów, prezesów międzynarodowych firm, osoby, które reprezentują pasję i niekonwencjonalne podejście do prowadzenia swoich biznesów. Wydarzenia uświetnią wystawy młodych artystów i fotografów oraz muzyka najciekawszych polskich DJ i producentów.

Każdy, z odbywających się co miesiąc Business Mixerów, będzie miał swój temat przewodni. Uczestniczące w imprezie Startupy, otrzymają po  trzy minuty na zaprezentowanie przed ekspertami swojego pomysłu na biznes. Następnie eksperci, będą mieli czas na zadawanie pytań. Na koniec każdego Business Mixera wybierany będzie zwycięski Startup, a laureaci kolejnych edycji spotkają się w finale, gdzie rywalizować będą o tytuł Startupu Roku i nagrodę główną  – miesięczny wyjazd do oddziału Business Link zlokalizowanego w USA lub Chinach.

Tematem przewodnim pierwszego Business Mixera jest design. Gościem specjalnym będzie Ramone Darabiha R&D Manager w firmie Rovio, współtwórcy AngryBirds, założyciel i CEO MySites.com, mentor Startup Sauna. Drugim gościem specjalnym będzie Tomasz Rygalik – pierwszy Polak, który został pracownikiem naukowym londyńskiego Royal College of Art, jeden z najzdolniejszych polskich designerów. Wcześniej studiował architekturę i design w Łodzi, Nowym Jorku i Londynie. Projektuje meble dla Włochów, Finów i Polaków. Jego prace nagradzane były na wielu w międzynarodowych konkursach.Patronem medialnym i Partnerem piątkowego Business Mixera jest magazyn Proseed, który podczas imprezy będzie obchodził swoje pierwsze urodziny.

źródło: informacja prasowa

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem