Business Mixer Wrocław już w najbliższy wtorek

Dodane: 17.02.2017

Informacja prasowa

Udostępnij:

W najbliższy wtorek, tj. 21. lutego o godzinie 18:00 w Hotelu ibis Styles Wroclaw Centrum odbędzie się inspirujące wydarzenie startUpo’we - Business Mixer.

W programie wydarzenia m.in. wystąpienia gości specjalnych – Cezarego Lejkowskiego – CEO of MAGENTA Grupa Tauron, który opowie, w jaki sposób duże korporacje mogą współpracować ze StartUp’ami w praktyce oraz Rafała Schmidta- Dyrektora Oddziału w Aviva Polska, który w ramach wystąpienia pt. „Odważ się wyróżnić” odpowie na następujące pytanie: Na ile mogę zwielokrotnić swoje dochody i wartość swojej firmy dzięki wykorzystaniu potencjału rynkui siły swoich partnerów?

Dodatkowo odbędą się również prezentacje StartUp’ów biorących udział w konkursie na Najlepszy Pomysł Biznesowy. Podsumowaniem będzie część networkingowa, będąca doskonałą okazją do zawarcia cennych kontaktów biznesowych. Partnerem wydarzenia jest firma AVIVA.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak z uwagi na ograniczoną ilość miejsc obowiązuje rejestracja na https://aipmixer.evenea.pl/. Business Mixer Wrocławto wydarzenie mające na celu spotkanie z guru biznesu, integrujące lokalną społeczność StartUp’ów, skierowane do osób, które myślą o biznesie w nowoczesny sposób. Jest organizowane przez Inkubatory AIP we Wrocławiu wpisujące się w cykl spotkań odbywających się w całej Polsce.

Wydarzenie skierowane jest zarówno do osób zainteresowanych StartUp’ami i założeniem firmy, początkujących przedsiębiorców oraz przedsiębiorców. Przedsięwzięcie stanowi doskonałą platformę, by w nieformalnej atmosferze, w gronie ekspertów zaprezentować swoją inicjatywę biznesową oraz wymienić się doświadczeniami.

MamStartup jest patronem medialnym wydarzenia

fot. pexels.com