Business Mixer zainauguruje partnerstwo Polski Przedsiębiorczej z T-Mobile

Dodane: 11.10.2012

Justyna Czyczuk

Udostępnij:

Październikowy Business Mixer w AIP Business Link zainauguruje partnerstwo strategiczne
T-Mobile i Polski Przedsiębiorczej. Rozpoczynająca się współpraca wynika ze wspólnych celów upatrywanych we wspieraniu polskiej przedsiębiorczości i innowacyjności.

Październikowy Business Mixer w AIP Business Link zainauguruje partnerstwo strategiczne T-Mobile i Polski Przedsiębiorczej. Rozpoczynająca się współpraca wynika ze wspólnych celów upatrywanych we wspieraniu polskiej przedsiębiorczości i innowacyjności. Podczas spotkania w roli guru biznesu powitamy Pana Milana Zikę, Członka Zarządu, Dyrektora ds. Technologii i Innowacji Polskiej Telefonii Cyfrowej, operatora sieci T-Mobile.

Już 12 października, podczas wydarzenia Business Mixer spotkamy się w AIP Business Link Warszawa, aby porozmawiać z Panem Milanem Ziką, Dyrektorem ds. Technologii i Innowacji w Polskiej Telefonii Cyfrowej. Gość specjalny wydarzenia wcieli się w rolę Guru Biznesu, aby podzielić się ze zgromadzonymi swoimi doświadczeniami biznesowymi i opowiedzieć o planach dotyczących współpracy strategicznej T-Mobile z Fundacją Polska Przedsiębiorcza. Ekspert przeanalizuje również prezentacje trzech firm z ekosystemu AIP Business Link, które będą rywalizowały o tytuł Startupu Miesiąca: TAXILog, Fablitics oraz Bright Sight Solutions. Spośród nich wyłonią najlepszą, która wiosną 2013 roku będzie miała szansę zmierzyć się z innymi najlepszymi startupami ze społeczności Polski Przedsiębiorczej i zawalczyć o tytuł Startupu Roku 2012 podczas wydarzenia Grow Up Start Up.

Październikowy Business Mixer nie będzie tylko kolejnym wydarzeniem z cyklu imprez pod tym hasłem. Będzie stanowił oficjalną inaugurację partnerstwa strategicznego Polski Przedsiębiorczej z T-Mobile. Rozpoczynająca się współpraca wynika ze wspólnych celów upatrywanych we wspieraniu polskiej przedsiębiorczości i innowacyjności. Wierzymy,  że nasze partnerstwo przyniesie nowe możliwości rozwoju i akceleracji najlepszych firm ze społeczności Polski Przedsiębiorczej. Twórcy najciekawszych pomysłów otrzymają szansę nawiązania biznesowej kooperacji z liderem branży telekomunikacyjnej w Polsce.

Partnerami cyklu Business Mixer są: PKO Bank Polski (partner platynowy), T-Mobile (partner cyklu i partner strategiczny fundacji Polska Przedsiębiorcza) oraz Diageo. Partnerami wydarzenia są Grupa Ekspercka i Wealth Solutions.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem