Być jak inwestor

Dodane:

Adam Łopusiewicz Adam Łopusiewicz

Udostępnij:

Serwis Empire Avenue przybliży Ci mechanizmy inwestycji poprzez zabawę w operowanie wirtualnymi pieniędzmi. Cały haczyk polega jednak na tym, że to nie tylko zabawa.

Poczuć się jak na Wall Street, inwestować w prosperujące biznesy – to marzenie jest bliżej, niż Ci się wydaje. Serwis Empire Avenue przybliży Ci mechanizmy inwestycji poprzez zabawę w operowanie wirtualnymi pieniędzmi. Cały haczyk polega jednak na tym, że to nie tylko zabawa.


Dzięki serwisowi Empire Avenue, możemy nawiązać współpracę z prawdziwymi inwestorami, zdobyć rozgłos dla swojej marki oraz wiele nauczyć się od innych inwestujących.

Projekt wyróżnia się tym, że użytkownicy oceniają pomysły innych, doradzają twórcom oraz rozwiązują ich problemy. Inwestując wirtualne pieniądze, pokazujemy tak naprawdę, czy projekt jest wart realizacji, co znacznie motywuje do działania pomysłodawców, a inwestorom (także tym z realnego świata) pomaga odnaleźć ciekawe pomysły i obiecujących ludzi.

Empire Avenue cieszy się dużym zainteresowaniem, które podzielają również inwestorzy. Wczoraj projekt został zasilony kwotą 1,2 miliona dolarów.

Kto ma ochotę pobawić się w inwestora? W co Wy byście zainwestowali?

źródło: techcocktail.com, gigaom.com