Było "Internety robię", teraz czas na "Programistok". Ta konfa będzie jarać Cię!

bylo internety robie teraz czas na programistok ta konfa bedzie jarac cie
Udostępnij:
– Mam swój umysł błyskotliwy, pomyślałem więc, że programistą chcę być, bo przecież nadaję się. Zanim jednak się udało i spełniłem swe sny, w mej piwnicy przesiedziałem te bardzo długie dni – rapują autorzy potencjalnego hitu na miarę "Internety robię". Ekipa nagrała teledysk na potrzeby konferencji

– Kiedy łapiesz słońca blask, ja koduję i zarabiam hajs – brzmi refren piosenki nagranej na potrzeby konferencji Programistok. – Na dowód, że programowanie nie jest wcale nudne poddaliśmy się transformacji w POZYTYWNIE PUSHUJĄCYCH DEVCHULIGANÓW aby wszystkim malkontentom wybić takie stereotypy z głowy – zapowiadają w opisie filmu autorzy teledysku.

Ich zdaniem teledysk zachęca do udziału w konferencji, która ma odbyć się 1 października, na Wydziale Elektrycznym Politechniki Białostockiej w Białymstoku. Oceńcie sami:

-

Przypominamy też hit sprzed kilku lat, którego autorami byli twórcy Brand24. W piosence śpiewali m.in.: "hej bejbe, mam puste startupy, hajs prosto do łapy, chcesz znać te klimaty?", "żarówka Ci nad głową zabłysła, dzwonisz do mnie, mówisz "mam pomysł"" czy "pomysł to naprawdę niewiele, na co dzień mam ich setki, razem z przyjacielem".