Cały Kraków jeździ taksówkami 20% taniej

caly krakow jezdzi taksowkami 20 taniej
Udostępnij:
iTaxi szturmuje ulice Krakowa z nową, nietypową akcją promocyjną. Każdy, kto w okresie od 1 do 31 maja zamówi dowolną taksówkę poprzez iTaxi, za każdy kurs w graniach m.st. Krakowa zapłaci 20% mniej niż wskaże taksometr kierowcy. Ilośd okazyjnych kursów jest nielimitowana, a zamawiad taksówki można

iTaxi szturmuje ulice Krakowa z nową, nietypową akcją promocyjną. Każdy, kto w okresie od 1 do 31 maja zamówi dowolną taksówkę poprzez iTaxi, za każdy kurs w graniach m.st. Krakowa zapłaci 20% mniej niż wskaże taksometr kierowcy. Ilość okazyjnych kursów jest nielimitowana, a zamawiać taksówki można na każdy dostępny sposób, przez aplikację mobilną, system dla firm czy po prostu dzwoniąc.


Korzystanie z tańszych przejazdów nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi działaniami, jakie musiałby podjąć pasażer. Samo zamówienie taksówki i odbycie kursu uprawnia do 20% upustu, klient nie musi nic okazywać, ani o niczym informować. Kierowca przyjmując zlecenie wie, że zamówione pochodzi z iTaxi, więc w momencie zakończenia przejazdu i rozliczania się z klientem, taksówkarz odlicza 20% od ceny, która widnieje na taksometrze.

To nasza pierwsza akcja w Krakowie na tak dużą skalę. Zamawiając taksówkę przez iTaxi, każdy użytkownik z Krakowa zapłaci tylko 80% tego, co zapłaciłby zamawiając ten sam pojazd, ale w inny sposób. Zero wysiłku, żadnych przeszkód, więcej pieniędzy w portfelu – tak chcemy zachęcić mieszkańców Krakowa do zapoznania się z iTaxi.– mówi Dawid Olszta, Marketing Manager iTaxi.

źródło: informacja prasowa