Castorama została partnerem platformy usług remontowych NeedHelp

Dodane: 10.06.2021

Informacja prasowa

Udostępnij:

Castorama nawiązała współpracę z popularnym w Europie serwisem usługowym – NeedHelp. W startującej właśnie pilotażowej wersji serwisu będzie można łatwiej i szybciej znaleźć fachowców, wycenić i zlecić wykonanie usługi w okolicy.

Kompleksowa oferta

Układanie paneli, parkietów i płytek, malowanie i tapetowanie, a także montaż drzwi i okien czy składanie mebli ogrodowych to zadania, których wykonanie często zlecamy fachowcom. Ale jak znaleźć tych dobrych i godnych polecania? Tutaj z pomocą przychodzi Castorama. Sieć, w myśl idei zapewniania wszechstronnego wsparcia na każdym etapie remontu i wprowadzania zmian w domach, nawiązała współpracę z serwisem usługowym, umożliwiając swoim klientom dostęp do sprawdzonych fachowców. Platforma usług remontowych NeedHelp pośredniczy pomiędzy dostawcami a osobami poszukującymi wykonawców robót, jednocześnie dając gwarancje i zapewniając bezpieczeństwo obu stronom.
Pilotażowy program obejmuje sklepy w Warszawie oraz Siedlcach. Dzięki niemu klienci Castoramy w jednym miejscu zyskają dostęp do szerokiej oferty produktowej oraz usługowej, a to wszystko przy pełnej gwarancji jakości.

– To naturalny krok w kierunku budowania doświadczeń klientów ukierunkowanych na kompleksową realizację usług – wyjaśnia Beniamin Schön dyrektor ds. klienta i digitalu w Castorama Polska – Od lat towarzyszymy naszym klientom w spełnianiu ich marzeń o pięknych i funkcjonalnych domach, pomagając im poprawiać warunki mieszkaniowe. Cieszymy się, że teraz możemy ich wszechstronnie wesprzeć w każdym obszarze – od zapewnienia pełnej oferty produktowej, przez doradztwo aż po rekomendację sprawdzonych i wartych polecenia wykonawców.

Gwarancja bezpieczeństwa

Rozwiązanie to wygodna opcja dla klientów, którzy poszukują towaru i usługi w jednym miejscu. Dzięki niemu oszczędzają czas i zyskują dostęp do fachowców zlokalizowanych w ich najbliższej okolicy, których oferty mogą w łatwy sposób porównać. Do wyboru są wykonawcy reprezentujący różne poziomy cenowe i zakresy usług. Cały proces – od  opublikowania zlecenia przez klienta do wyboru podwykonawcy zajmuje zwykle nie dłużej niż 24 godziny. Platforma pomaga kompleksowo zarządzić projektem – od rezerwacji, przez płatności i system weryfikacji jakości wykonania zlecenia.
– To przyszłość rynku – dodaje Beniamin Schön – Takie rozwiązanie pozwala klientowi zaoszczędzić czas i środki, a także zyskać spokój i pewność co do jakości usługi.
Każdy z wykonawców obecnych na platformie NeedHelp jest poddawany wielopoziomowej weryfikacji – pod kątem formalnym ze strony firmy NeedHelp oraz przez samych klientów poprzez system ocen. Dodatkowo każda usługa jest ubezpieczona od ewentualnych szkód na zdrowiu lub w majątku klienta oraz objęta gwarancją satysfakcji, lub naprawy do kwoty 5 tys. zł.
Rozwiązanie jest pilotażowe i dostępne dla klientów wybranych sklepów Castoramy. Sieć planuje stopniową rozbudowę usługi i wprowadzenie jej w kolejnych lokalizacjach.
 

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem