Cateromarket – wyszukiwarka cateringów dietetycznych

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Udostępnij:

28 lutego br. uruchomiona została nowa usługa na rynku e-commerce. Firma Cateromarket uruchomiła pierwszą w kraju wyszukiwarkę i porównywarkę cateringów dietetycznych i diet pudełkowych. Ogólnopolski serwis cateromarket.pl powstał, aby zgromadzić i usystematyzować wszystkie oferty w jednym miejscu.

fot. zrzut ekranu ze strony serwisu 

Serwis cateromarket.pl jest odpowiedzią na coraz większą liczbę firm oferujących catering dietetyczny. Moda na catering w pudełkach opanowała nie tylko Warszawę, ale w zasadzie wszystkie większe miasta w Polsce. Nikogo już nie dziwi widok kolegi z pracy z torbą wypełnioną gotowymi, a przy tym zdrowymi i zbilansowanymi posiłkami na cały dzień – powiedział Łukasz Sot, współzałożyciel serwisu.

10 lat cateringu dietetycznego w Polsce

Na przestrzeni ostatnich kilku lat, firmy oferujące catering dietetyczny wyrastały spod ziemi jak grzyby po deszczu. 10 lat temu, kiedy catering dietetyczny zaczynał raczkować, liczbę firm można było policzyć na palcach jednej ręki. Usługa była ekskluzywna i droga, a jej odbiorcami byli głównie top menedżerowie i gwiazdy telewizji. Dzisiaj wszystko się zmieniło. Na terenie całego kraju działa ponad 250 firm i każdego miesiąca przybywają kolejne.

Firmy oferujące catering pudełkowy działają już w ponad 150 miastach i miejscowościach w całej Polsce. Największy wybór mają naturalnie mieszkańcy dużych miast, z Warszawą na czele, gdzie liczba firm oferujących catering pudełkowy dochodzi do kilkudziesięciu. Jednak nikogo nie powinno dziwić, że usługa jest dostępna także w Suwałkach, Siedlcach, Dębicy czy Ciechanowie – dodaje Sot.

Ostra konkurencja sprzyja przede wszystkim nam, Klientom. Aby utrzymać się na rynku, firmy oferują coraz lepszą jakość za naprawdę rozsądne pieniądze. Całodniowy zestaw pięciu posiłków, bezpłatną konsultację i opiekę dietetyka możemy wykupić już za 35zł/dzień. Jest to niewielka cena za wygodę i dodatkowy czas wolny.