CDA stawia na Premium, czyli filmy bezpośrednio od dystrybutorów

Dodane: 19.04.2016

Informacja prasowa

Udostępnij:

CDA Premium to nowa jakość na rynku serwisów filmowych. Użytkownicy mogą korzystać z ponad 1500 filmów i seriali dostępnych na żądanie. Platforma promuje materiały dostarczone przez oficjalnych, zweryfikowanych dystrybutorów filmowych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom miłośników filmów, serwis cda.pl uruchomił usługę Premium. Przejrzysta i wygodna w obsłudze platforma umożliwia korzystanie z szerokiej bazy filmów. Wystarczy kilka kliknięć, żeby obejrzeć produkcje kinowe i telewizyjne dodane przez dostawców treści.

CDA Premium to platforma, która oferuje dwa modele korzystania ze znajdujących się na niej treści. Pierwszy z nich, Advertising VOD, to system dzięki któremu użytkownicy mogą oglądać filmy bez żadnych opłat. Wystarczy, że obejrzą blok reklamowy przed i w trakcie emisji materiału video. Właściciele praw autorskich do tych treści otrzymują wówczas wynagrodzenie w formie procentowej prowizji od wyświetlanych reklam, podobnie jak w serwisie YouTube.

Dla bardziej wymagających platforma CDA Premium przewiduje możliwość odpłatnego korzystania z udostępnianych filmów w tzw. systemie abonamentowym – SVOD. Opłacanie miesięcznej subskrypcji pozwala cieszyć się przyjemnością oglądania najlepszej jakości produkcji kinowych i telewizyjnych. Do tego użytkownicy CDA Premium w systemie abonamentowym nie muszą oglądać reklam, mają priorytetowy transfer i mogą korzystać z materiałów niedostępnych w systemie Advertising VOD.

14 dni na wypróbowanie konta Premium

Cda.pl zachęca do przetestowania usługi Premium – użytkownik przez 14 dni może bezpłatnie  korzystać z całej bazy filmów i seriali. Po tym czasie podejmie decyzję, czy rezygnuje z konta Premium, czy w dalszym ciągu ogląda filmy w ramach oferty. Jeśli będzie kontynuował korzystanie z konta Premium, zapłaci jedynie 19,90 zł za cały miesiąc oglądania, co w przeliczeniu na dzień daje zaledwie 66 groszy – w zamian otrzymuje bazę ponad 1500 filmów i seriali. Użytkownik nie wiąże się z serwisem umową długoterminową, w każdym momencie może zrezygnować z abonamentu.

O sukcesie istniejącego od 5 stycznia 2016 roku CDA Premium świadczy fakt, że liczba zalogowanych użytkowników wciąż rośnie, dzięki czemu możliwe jest pozyskiwanie nowych licencji. 

Dostęp z trzech urządzeń

W przypadku, gdy plany domowników na seans filmowy nie pokrywają się ze sobą, nie ma potrzeby dodatkowej rejestracji. W ramach jednego konta można oglądać nawet na trzech urządzeniach – tablecie, laptopie czy telefonie – w tym samym czasie. 

Obecnie filmy i seriale dostarczane są przez 13 oficjalnych dystrybutorów filmowych,  m.in. Horizontal Line, Epelpol, Media4Fun, Vue Movie, Studio Filmowe Tor, Filmoteka Narodowa, Against Gravity, Media Distribution World, Kino Świat, Solopan, Grupa BB Media, Polmedia, SDT Film.  Prowadzone są także rozmowy z kolejnymi dystrybutorami. Trwają również prace m.in. nad aplikacjami ułatwiającymi korzystanie z oferty premium na telewizorach Smart TV.

fot. pixabay.com 

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem