Centrum handlowe wprowadza udogodnienai dla osób głuchoniemych

centrum handlowe wprowadza udogodnienai dla osob gluchoniemych
Udostępnij:
Dla osób niesłyszących i słabosłyszących samodzielne zrobienie zakupów często bywa problemem. Centrum Handlowe Blue City wychodzi naprzeciw ich potrzebom, wprowadzając aplikację Migam pozwalającą na łatwe i szybkie tłumaczenie na język migowy.

Z tłumacza Migam w Blue City można skorzystać na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest funkcjonalność Migam na stronie internetowej Centrum. Wystarczy wejść na stronę www.bluecity.pl i w zakładce kontakt/informacje dla klientów odszukać logo Migam. Po kliknięciu w nie użytkownik zostaje automatycznie połączony z tłumaczem języka migowego, który towarzyszyć mu będzie podczas całej wizyty w Centrum.

Drugi sposób korzystania z usługi opiera się na pobraniu aplikacji Migam. W zakładkach „przyjazny kontakt” i „przyjazne miejsce” należy wybrać Blue City, a następnie cieszyć się łatwymi i przyjemnymi zakupami w towarzystwie tłumacza.

Centrum handlowo-rozrywkowe Blue City to unikalny w skali kraju projekt centrum czwartej generacji, łączący w sobie funkcje handlową, rozrywkową i biurową, koncept wielokrotnie wyróżniany za komfort zakupów i przyjazność klientom, doceniony za proekologiczność certyfikatem BREEAM In-Use. Blue City to obecnie ponad 200 sklepów, punktów gastronomicznych, usługowych i rozrywkowych, fitness klub, liczne atrakcje dla dzieci, a także kilkadziesiąt wydarzeń specjalnych rocznie.