Cenylekow.com.pl – milowy krok w stronę pacjenta

Dodane:

Lech Romański Lech Romański

Udostępnij:

Projekt cenylekow.com.pl to pierwszy na polskim rynku portal, umożliwiający kompleksowe wyszukiwanie produktów i promocji zarówno w aptekach stacjonarnych jak i internetowych. Użytkownicy mają możliwość wyszukania konkretnego leku w aptekach w swojej okolicy, sprawdzenia jego dostępności oraz ceny.

Projekt cenylekow.com.pl to pierwszy na polskim rynku portal, umożliwiający kompleksowe wyszukiwanie produktów i promocji zarówno w aptekach stacjonarnych jak i internetowych. Użytkownicy mają możliwość wyszukania konkretnego leku w aptekach w swojej okolicy, sprawdzenia jego dostępności oraz ceny.


Serwis pomaga zlokalizować najbliższą aptekę, dowiedzieć się o oferowanych przez nią promocjach, programach lojalnościowych oraz kartach rabatowych. Umożliwia także wyszukanie bezpłatnych badań z udziałem lekarzy specjalistów.

Serwis internetowy wystartował w marcu bieżącego roku i od tamtej pory, z dnia na dzień zainteresowanie portalem stale rośnie. – Serwis jest w tej chwili na etapie rozmów o współpracy z sieciami aptek z całej Polski. Każdego tygodnia wprowadzamy oferty produktów z kolejnych aptek. Rozpoczęliśmy także współpracę z sieciami, które udostępniły swoim Klientom pełną, a nie jedynie promocyjną ofertę – twierdzi Tomasz Jabłoński – pomysłodawca i założyciel serwisu.

Docelowo serwis cenylekow.com.pl ma zawierać rzetelną i aktualną ofertę jak największej liczby placówek. – Chcemy to osiągnąć dzięki pozyskiwaniu informacji z pierwszej ręki, a także unikalnemu na rynku automatowi integrującemu dane pomiędzy apteką a portalem. Integrator był najtrudniejszym elementem do wdrożenia – 6 letnie doświadczenie w pracy w charakterze Przedstawiciela Medycznego pozwoliło mi jednak dopracować system wraz z zaprzyjaźnionymi aptekami tak, żeby był intuicyjny i przede wszystkim spełniał wymogi Prawa Farmaceutycznego – powiedział Tomasz Jabłoński.

Portal stale się zmienia odpowiadając na bieżąco potrzebom zarówno aptek jak i użytkowników – powiedział Tomasz Jabłoński. – Stworzyliśmy np. bardzo przydatną funkcję wyszukania aktualnie otwartej apteki w najbliższej okolicy. Jest ona szczególnie przydatna osobom, które np. w środku nocy potrzebuję kupić lek np. dla chorego dziecka z wysoką gorączką. Dlatego zachęcamy apteki do tworzenia wizytówek i wpisywania godzin otwarcia apteki. Opcja ta jest i będzie bezpłatna.

Oprócz możliwości wyszukania informacji o cenie oraz dostępności konkretnego produktu, użytkownik ma możliwość jego rezerwacji i odbioru w aptece np. po pracy. W razie jego braku zostanie automatycznie poinformowany o jego pojawieniu się na półce. To bardzo dobra wiadomość dla pacjentów korzystających z trudno dostępnych preparatów. – Zgadza się – sam kiedyś byłem w takiej sytuacji – mówi Tomasz Jabłoński. – Szukałem w całym mieście zastrzyków dla Taty – znalazłem po 15 telefonie w małej, osiedlowej placówce.

Naszym zdaniem startup jest bardzo obiecujący, ale przede wszystkim pożyteczny.
Z niecierpliwością czekamy na rozwój i sukces portalu na polskim rynku.

źródło: informacja prasowa