CEO Founder Institute – za tydzień w Polsce

ceo founder institute za tydzien w polsce
Udostępnij:
W Warszawie trwa rekrutacja do programu Founder Institute. W związku z dużym zainteresowaniem udziałem w czteromiesięcznym kursie przygotowującym do prowadzenia biznesu technologicznego, 15 lutego w Warszawie odbędzie się wyjątkowe spotkanie - Startup Ideation Bootcamp - wydarzeniu, ma na celu promo

W Warszawie trwa rekrutacja do programu Founder Institute. W związku z dużym zainteresowaniem udziałem w czteromiesięcznym kursie przygotowującym do prowadzenia biznesu technologicznego, 15 lutego w Warszawie odbędzie się wyjątkowe spotkanie - Startup Ideation Bootcamp - wydarzeniu, ma na celu promocję pomysłów oraz zasady ich wdrażania w dochodowy biznes. Prezentować też będzie zasady działania Founder Institute Warsaw.

Dodatkowo osoby, które dotychczas wyraziły chęć udziału i pozytywnie przeszły proces rekrutacji będą mogły osobiście porozmawiać z Dyrektorem Zarządzającym Founder Institute na świecie – Adeo Ressi.

Przyjazd ma na celu promocję programu wśród polskiego środowiska technologicznych oraz rekrutację chętnych do założenia własnej firmy. Adeo Ressi spotka się takżę z mentorami i partnerami warszawskiej edycji.

Stale dostajemy zapytania dotyczące udziału w programie. O korzyści i wymogi związane z zakładaniem firm tuż po zakończeniu wszystkich sesji. Dlatego też zdecydowaliśmy się przedłużyć proces rekrutacji, a tym samym umożliwić udział w Founder Institute Warsaw naprawdę najlepszym – mówi Agnieszka Oleszczuk-Widawska, Dyrektor Founder Institute Warsaw.

Wydarzenie odbędzie się w AIP Business Link przy ul. Mokotowska 1, na 12 piętrze. Początek planowany jest na godzinę 18:30. Udział jest bezpłatny, obowiązuje tylko rejestracja http://fi.co/e/2673.

źródło: informacja prasowa