Chcesz dowiedzieć się, jak działa sztuczna inteligencja? Weź udział w seminarium

Dodane: 18.10.2019

Informacja prasowa

Udostępnij:

Świat wirtualny, pełen inteligentnych urządzeń i multimedialnych rozwiązań już wkroczył w nasze życie. Nowe technologie i sztuczna inteligencja wdrażane są w wielu sektorach biznesu. Nie ustają jednak prace nad ulepszaniem technologicznych rozwiązań, jak choćby uczeniem robotów empatii.
Zapraszamy na szkolenie Man or machine, którego głównym celem jest zaznajomienie uczestników z zasadami działania sztucznej inteligencji, jej możliwościami oraz wyzwaniami, które stoją przed biznesem w związku z implementowaniem tego rodzaju rozwiązań.

Podczas spotkania wybitni eksperci z Londynu zajmujący się zagadnieniami sztucznej inteligencji w praktyce, postarają się odpowiedzieć na pytania:

 • Czy inteligentne roboty nas zastąpią?
 • Czy raczej wesprą nas w codziennej pracy, przynosząc wymierne korzyści ekonomiczne pracodawcy, czyniąc jednocześnie naszą pracę bardziej przyjemną?

 • Co nas czeka w dobie rewolucji technologicznej?
 • Jak z sukcesem przygotować siebie i biznes na rewolucje technologiczną?
 • Seminarium kierowane jest do osób, które chcą nabyć praktyczną wiedzę z zakresu zastosowania sztucznej inteligencji w biznesie oraz dowiedzieć się o wyzwaniach, zagrożeniach i szansach wynikających z jej zastosowania.

  Podczas szkolenia o wpływie sztucznej inteligencji na biznes opowiedzą światowi pionierzy i specjaliści, m.in.:

  • Mark Olbrich MSc FIoD, ekspert z ponad 30 letnim doświadczeniem w zarządzaniu oraz doradztwie przy strategii rozwoju w międzynarodowych przedsiębiorstwach w Wielkiej Brytanii, USA, Skandynawii, Kanadzie, a także Polsce.
  • Prof. Michael Mainelli, został wybrany szeryfem miasta Londynu (jedno z najistotniejszych stanowisk w Londynie), przewodniczący wiodącego think tanku w Londynie, profesor z London School of Economics oraz Gresham College. Ekspert w oddziale badawczym sektora obrony, specjalista ds. zarządzania finansami w City.
  • Sir Ian M Cheshire – prezes zarządu Barclays Bank UK, długoletni dyrektor generalny Kingfisher Group, współpracuje z Fundacją Charytatywną Księcia Walii.
  • Bin Xu – doradca startupów, specjalista ds. blockchain w Azji i Europie.

  Szkolenie odbędzie się w dniach 26-27 października na Uczelni Łazarskiego. Koszt udziału w seminarium wynosi 400 zł, a dla partnerów merytorycznych oraz absolwentów 250 zł.

  Szkolenie zostanie przeprowadzone w j.angielskim.

  icon-112px-padlock Created with Sketch.

  Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem