Chcesz odkryć tajniki SEO/SEM? Bądź 7 października w Krakowie!

Dodane: 16.09.2016

Informacja prasowa

Udostępnij:

Kraków stanie się stolicą SEO już 7 października tego roku! To właśnie wtedy odbędzie się trzecie spotkanie z serii #semKRK, podczas którego najlepsi polscy specjaliści zdradzą sekrety tej trudnej branży. Jesteście gotowi? Rejestracja startuje 19 września!

– Organizatorzy semKRK postanowili dać nam możliwość posłuchania osób, które bez wątpienia znają się na swojej pracy, bowiem różnymi zagadnieniami z zakresu marketingu internetowego zajmują się od lat. Kilka prelekcji, masa wiedzy i mnóstwo ludzi z zainteresowaniem chłonących każde słowo płynące ze sceny, a do tego chcących nawiązywać nowe znajomości i wymieniać poglądy z ludźmi z branży to właśnie esencja semKRK – tak właśnie pisał o nas Łukasz Kołodziejczyk po drugiej edycji #semKRK. 

Październikowe spotkanie również będzie nastawione na specjalistyczne prezentacje i spotkania z ekspertami. Na scenie pojawią się Tomasz Wieliczko, Maciej Chmurkowski, Daniel Janiszewski, Dawid Medwediuk i Mateusz Dela – nazwiska znane nie tylko ludziom z branży. Uczestnicy będą mieli okazję posłuchać między innymi o najgroźniejszych mitach SEO i automatyzacji działań marketingowych, a także dowiedzieć się, jak wygląda współpraca B2B oraz planowanie strategii międzynarodowych.

Jednym słowem – każdy zainteresowany znajdzie coś dla siebie! Dodatkowo, na wszystkich będą czekać pełne gadżetów starter packi, konkursy i darmowy poczęstunek. A na koniec planujemy merytoryczną niespodziankę…

Bilet na #semKRK to koszt 15 zł. Rejestracja rusza już 19 września o godzinie 19:00 – warto trzymać rękę na pulsie, bo przy poprzednich edycjach wejściówki rozeszły się w niecałe dwie godziny. Jeśli interesujesz się SEO/SEM, nie może Cię u nas zabraknąć! 

Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziesz na Facebooku.

MamStartup jest patronem medialnym wydarzenia

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem