Chcesz zwiększyć sprzedaż online – wybierz właściwą bramkę płatności

Dodane:

Artykuł sponsorowany Artykuł sponsorowany

Chcesz zwiększyć sprzedaż online – wybierz właściwą bramkę płatności

Udostępnij:

Jeśli rozpoczynasz działalność e-commerce, to prawdopodobnie masz już zaprojektowaną witrynę sklepu, wprowadzone produkty, przygotowany plan sprzedaży oraz zaplanowane działania marketingowe. Jednak najważniejszym elementem w sprzedaży jest odpowiednie zaprojektowanie strony transakcyjnej, dzięki której klient sprawnie przeprowadzi płatność za wybrane produkty w sklepie. Od tego zależy powodzenie twojego sklepu.

Dla każdego biznesu konkurującego na globalnym rynku e-commerce największym wyzwaniem jest spełnienie oczekiwań klientów. Bezproblemowe transakcje, obsługa wielu walut, bardziej elastyczne metody płatności online i solidna obsługa klienta to już norma na rynku, jeśli chodzi o zadowolenie klientów. Skorzystanie z pomocy wyspecjalizowanego dostawcy bramki płatności jest sposobem na dostarczanie klientom najlepszych możliwych rozwiązań.

Na rynku polskim jest wiele platform płatniczych, ale szczególnie jedna jest warte zwrócenia uwagi – to FONDY bramka płatności, która poprzez oferowanie nowoczesnych rozwiązań płatniczych wymiernie wspiera rozwój sprzedaży biznesu e-commerce.

CO PRZEMAWIA ZA WYBOREM FONDY?

Łatwo zaistniejesz na rynkach zagranicznych

Z bramką płatności FONDY możesz łatwo rozpocząć sprzedaż międzynarodową – bramka ta oferuje ponad 300 metod płatności online z całego świata oraz umożliwia konwersję waluty, dzięki czemu możesz oferować produkty w lokalnych walutach. Automatyczna konwersja sprawia, że proces sprzedaży jest wygodniejszy. A to oznacza niższe ilości porzuconych koszyków, gdyż klient będzie czuł się bezpiecznie płacąc w swojej lokalnej walucie i metodą płatności online, której ufa.

Nie potrzebujesz witryny, aby móc pobierać płatności online od klientów

Jeśli prowadzisz sprzedaż poprzez bloga czy kanały social media takie jak na przykład Facebook czy Instagram to rozważ użycie przycisku “zapłać teraz”. Inną opcją pobierania płatności od klienta jest wysłanie mu linka do strony płatności. Wystarczy, że klient kliknie w link, który przeniesie go do strony, na której może dokonać opłaty za zakup czy usługę. Obie funkcje jak i wiele innych jest dostępne w FONDY.

Masz kontrolę nad płatnościami cyklicznymi, takimi jak subskrypcje

Możesz zautomatyzować swoje regularne rozliczenia za pomocą systemu powtarzających się płatności i zarządzania subskrypcjami, zintegrowanego z FONDY.

Możesz generować nieograniczone, niestandardowe plany płatności okresowych – od prostych planów miesięcznych z ustaloną kwotą, po plany, które mogą uwzględniać kwoty proporcjonalne, jednorazowe opłaty, dodatki, naliczane rachunki i bezpłatne wersje próbne. Zbuduj swoje plany i zachęć klientów do subskrypcji.

Błyskawiczna i łatwa instalacja bramki płatności

Właściciele sklepów internetowych zmagają się z przeszkodami technicznymi związanymi z integracją rozwiązania płatniczego, co doprowadza często do tego, że firma zostaje uwięziona na starych platformach o ograniczonych możliwościach. A w dzisiejszym, szybko rozwijającym się krajobrazie płatniczym, brak szybkiego dopasowania się do wymogów klienta i brak oferowania nowych metod płatności może znacząco wpłynąć na działalność firmy.

Bramkę płatniczą FONDY możesz bardzo szybko zintegrować z platformą e-commerce czy systemem CMS, którego już używasz. FONDY oferuje wtyczki do ok 30 popularnych modułów CMS oraz zapewnia zaawansowane funkcje i poziom usług, których potrzebujesz.

Jeśli jednak masz stronę stworzoną od początku to wystarczy, gdy umieścisz kilka linijek kodu HTML na swojej stronie i od razu możesz zacząć przyjmować płatności od klientów. Dodatkowo FONDY umożliwia spersonalizowanie strony płatności – możesz sam dopasować grafikę strony tak, aby nie różniła się od pozostałych. To pozwala klientom czuć się bezpieczniej podczas dokonywania płatności online za zakupy w twoim sklepie.

Możesz zwiększyć znacząco obroty sklepu, bo szybciej otrzymujesz pieniądze ze sprzedaży

Dostawcy bramek płatniczych oferują różne terminy, w których firma otrzyma środki z transakcji dokonanych w twoim sklepie. Mogą się one różnić od dwóch dni roboczych aż do tygodnia. Z FONDY masz środki na swoim firmowym koncie nawet na następny dzień roboczy po dokonaniu płatności online.

Dodatkowo FONDY oferuje opcję wystawiania i wysyłania faktur z opcją przycisku “Zapłać teraz”. Klient otrzymuje nie tylko fakturę, ale również link do zapłaty. Po kliknięciu w link, przechodzi do strony płatności. To dobry sposób na to, aby otrzymać zapłatę dużo szybciej, przy jednoczesnym minimalizowaniu ryzyka pomyłki w danych sprzedawcy, tytule zapłaty czy chociażby w kwocie.

Koniec z zapominalskim klientami!

Cykliczne płatności pomagają upraszczać życie i zwiększać sprzedaż, szczególnie właścicielom sklepów, którzy sprzedają członkostwo, subskrypcje czy dostęp do ekskluzywnych treści. Dzięki kalendarzowi płatności łatwo zapanujesz nad płatnościami cyklicznymi. Bramkę płatności FONDY można skonfigurować tak, aby automatycznie pobierała pieniądze z kart płatniczych klientów w określonych odstępach czasu (np. co miesiąc, co kwartał czy co rok).

Dzięki zautomatyzowanym narzędziom do zarządzania monitami łatwo zapewnisz sobie zaangażowanie abonentów i płynność płatności. FONDY również wyśle automatyczne powiadomienie do klienta o karcie, która wkrótce wygaśnie i zachęci go do zaktualizowania danych.

Zrozumiesz zachowania swoich klientów dzięki przystępnemu systemowi raportowania

Aby zwiększyć sprzedaż, powinieneś zidentyfikować popularne wśród twoich klientów produkty, rozpoznać powracających klientów, czy poznać sezonowe trendy sprzedaży. Te dane umożliwią Ci promowanie właściwych produktów, odpowiednim użytkownikom we właściwym czasie. Dzięki intuicyjnemu systemowi raportowania, jakie oferuje FONDY, 24h na dobę masz dostęp do swoich danych sprzedażowych, masz wgląd w obciążenia zwrotne czy sporne transakcje i na bieżąco przeglądać i rozwiązywać zwroty swoich klientów.

Zapewnisz bezpieczeństwo danych swoich klientów

Zapewnienie bezpieczeństwa transakcji dokonywanych w sklepie internetowym to priorytet każdego właściciela takiego sklepu. Dlatego należy wybrać zaufanego dostawcę bramki płatniczej.

FONDY kładzie ogromny nacisk na zapewnienie najwyższego poziomu bezpieczeństwa dla wszystkich transakcji, zarówno po stronie klienta jak i sklepu internetowego. Zespół ekspertów stale monitoruje transakcje klientów w celu wykrywania i zapobiegania wyłudzeniom. Monitoruje i bada wszystkie podejrzane transakcje i zwraca uwagę na nowe rodzaje oszustw na rynku, aby stale być na bieżąco.

Pamiętaj – bramka płatności to tak naprawdę część twojej marki. Przekazuje o Twojej firmie to jak traktujesz swoich klientów, co cenisz. Wybierz mądrze. Wybierz www.fondy.eu.

Materiał powstał przy współpracy z firmą FONDY.