Chill.com – chillout z przyjaciółmi

Dodane: 07.09.2011

Adam Łopusiewicz

Udostępnij:

Myślę, że każdy z nas lubi oglądać filmy z rodziną czy przyjaciółmi. Co wtedy, gdy bliscy są poza granicami naszego kraju, albo nie mogą z jakiegoś powodu spędzić z nami wieczoru? Proponuje obejrzeć serial razem, łącząc się z Facebookiem i korzystając z seriwsu Chill.com.

Myślę, że każdy z nas lubi oglądać filmy z rodziną czy przyjaciółmi. Co wtedy, gdy bliscy są poza granicami naszego kraju, albo nie mogą z jakiegoś powodu spędzić z nami wieczoru? Proponuję obejrzeć serial razem, łącząc się z Facebookiem i korzystając z serwisu Chill.com.

Startup dzisiaj otrzymał dofinansowanie w postaci 1,5 miliona dolarów od Kleiner Perkins, Redpoint, Atlas Venture oraz prywatnego inwestora Paula Kedrosky’ego, co świadczy o zainteresowaniu projektem oraz potencjale wspólnego spędzania czasu w internecie z bliskimi nam osobami. Kiedyś w projekt zainwestował sam Michael Arrington, który nie dawno zdecydował się inwestować w kolejne startupy.

Platforma zdobyła rozgłos m.in. dzięki postom na tablicy Marka Zuckerberga, który zachęcał do wspólnego oglądania filmów przez Chill.com. Korzystanie z serwisu jest łatwe. Po wybraniu filmiku, kliknięciu Chill Here, zostajemy zachęceni do zaproszenia znajomych na seans. Możemy skorzystać z wpisania e-maila znajomego, bądź podzielenia się informacją poprzez zalogowanie do Facebooka albo Twittera.

źródło: techcrunch.com

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem