Christian Grimm z The Wall Street Journal poprowadzi firechat na Polish Tech Night

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Udostępnij:

Trzecia edycja Polish Tech Night odbędzie się w środę, 6 grudnia 2017 r. w Berlinie. Poza warsztatami o specyfice niemieckiego rynku, pitchami 6 polskich startupów i sesją networkingową z inwestorami organizatorzy przygotowali firechat, który poprowadzi sam Christian Grimm z The Wall Street Journal!

Berliński korespondent WSJ, Christian Grimm przeprowadzi wywiady na żywo na temat “Stanu rynku venture capitals w Polsce i w Niemczech” z przedstawicielem polskiego środowiska VC Bartkiem Golą ze SpeedUp VC Group oraz niemieckim inwestorem Maxem Moldenahuer z Sunfish Partners.

Organizatorami wydarzenia są: społeczność Polish Berlin Tech, niemieckie stowarzyszenie zrzeszające firmy IT i ITC w Berlinie i Brandenburgii SIBB, polski fundusz SpeedUp Venture Capital Group oraz niemiecka firma z branży SaaS, BST Media Solutions.

Sponsorami trzeciej edycji Polish Tech Night są: Sunfish Partners, Bayer Grants4Apps, Berliner Volksbank i Polska Agencja Inwestycji i Handlu. 

Wydarzenie jest wspierane przez partnerów: Berlin Partner für Wirtschaft und Technologie, Kancelaria HÄRTING, Fundusz Etventure, Ambasada Republiki Polskiej w Berlinie oraz AHK. Patronem medialnym w Polsce jest MamStartup. Patronem medialnym w Niemczech jest BerlinValley und Projekt Zukunft Berlin. Wstęp wolny (rejestracja tutaj).

MamStartup jest patronem medialnym wydarzenia