Click&Eat – innowacyjna aplikacja już działa w Galerii Mokotów

Dodane: 19.09.2016

Informacja prasowa

Udostępnij:

Pyszny lunch w pracy? Atak głodu podczas zakupów? A może po prostu brak czasu? Dzięki Click&Eat, innowacyjnej aplikacji Galerii Mokotów, zamawianie dań w restauracjach stało się proste i szybkie.

Click&Eat to aplikacja mobilna umożliwiająca zdalne zamawianie dań w restauracjach znajdujących się w Alei Smaków w Galerii Mokotów. Mechanizm jej działania jest prosty – po uruchomieniu aplikacji oraz wybraniu restauracji i dania wystarczy tylko potwierdzić zamówienie i zapłacić. Płatności można dokonywać kartą płatniczą lub poprzez system PayPal. Zamówienie zostaje przesłane do restauracji, a użytkownik otrzymuje informację zwrotną odnośnie tego, ile czasu będzie oczekiwał na posiłek. Po jego upływie może zjawić się w restauracji i odebrać gotowe danie. Bez czekania na miejscu i tracenia czasu w kolejkach!

Aplikacja powstała we współpracy z Appetiq – polskim start upem technologicznym zamierzającym zrewolucjonizować rynek gastronomii w kraju. Galeria Mokotów jako pierwsza w Polsce postawiła na takie rozwiązanie, a innowacyjność Click&Eat nie ogranicza się tylko do możliwości, które aplikacja daje użytkownikom. Nowatorski jest również sam design i interfejs. Twórcy aplikacji stawiają na prostotę i przejrzystość, i dają gościom Alei Smaków okazję „podejrzeć” danie przed jego zamówieniem. W Click&Eat menu opatrzone jest pięknymi, ale realistycznymi zdjęciami dań, dzięki czemu użytkownikom łatwiej jest dokonać wyboru.

W Click&Eat można zamawiać dania m.in. kuchni tajskiej, japońskiej czy włoskiej, wybierając je spośród menu restauracji takich jak Vapiano, Thai Wok, Tokyo Sushi, Salad Story oraz Subway. Już wkrótce propozycja ta zostanie poszerzona o kolejne miejsca spośród lokali obecnych w Alei Smaków, które skierują swoją ofertę do użytkowników aplikacji Click&Eat.

Nowe narzędzie powstało w szczególności z myślą o gościach Galerii Mokotów, dla których, często zabieganych, brak czasu stanowi poważne ograniczenie przy wyborze posiłku. Aplikacja ułatwi im planowanie zakupów i pobytu w Galerii Mokotów. Click&Eat jest przydatne również dla pracowników pobliskich biurowców, dla których Aleja Smaków jest bardzo często miejscem pierwszego wyboru, jeśli chodzi o lunch czy spotkania biznesowe.

fot. pixabay.com

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem