Co można kupić za 20 zł? Po kwartale istnienia startup Faworky.pl nabiera rozpędu!

Dodane: 21.04.2011

Marcin Małecki

Udostępnij:

Każdy ma jakiś talent. Jedna osoba dobrze projektuje, inna zna perfekcyjnie kilka języków. Wymiana wiedzy i umiejętności to rzecz naturalna i codzienna, również w internecie. Dlatego też coraz większą popularnością cieszy się serwis Faworky.pl.

Każdy ma jakiś talent. Jedna osoba dobrze projektuje, inna zna perfekcyjnie kilka języków. Wymiana wiedzy i umiejętności to rzecz naturalna i codzienna, również w internecie. Dlatego też coraz większą popularnością cieszy się serwis Faworky.pl.

Faworky.pl to serwis skojarzeniowy, za pośrednictwem którego można dokonywać wymiany drobnych usług – tzw. faworków – w stałej, dostępnej cenie. I tak za 20 zł można zamówić wykonanie oryginalnego prezentu, projektu plakatu albo odbyć godzinną konwersację w języku angielskim. Jest to idealne miejsce dla osób, które szukają wszelkiego rodzaju porad. Coraz dynamiczniej wzrasta też liczba faworkowiczów proponujących pomoc w nauce. Oraz tych z dużą wyobraźnią i poczuciem humoru.

Polskie rozwiązanie również na drodze do sukcesu

Zagraniczne serwisy tego typu cieszą się dużą popularnością. Pionier pomysłu – fiverr.com odnotowuje nawet do 5 mln wizyt na swojej stronie miesięcznie.

Stworzyliśmy miejsce, które przyciąga internautów z dużym poczuciem humoru, ale i pragnących dzielić się swoją wiedzą oraz umiejętnościami. W tym momencie jesteśmy liderem na polskim rynku. Mimo iż istniejemy dopiero od kwartału, co miesiąc odnotowujemy stały wzrost zainteresowania. Jakie mamy plany na przyszłość? W najbliższym czasie planujemy znacząco zwiększyć liczbę dostępnych ofert. W tym celu przeprowadzamy konkurs na najciekawszego faworka. Chcemy zbudować silną społeczność sprzedawców, gotową podjąć się każdego drobnego zadania za 20zł. – mówi Maciej Dulski, współtwórca Faworky.pl.

iPody dla najciekawszych faworków

W związku z kwartałem istnienia serwisu jego twórcy przygotowali konkurs przeznaczony dla osób, które umieszczą swojego faworka na stronie Faworky.pl. Warunkiem uczestnictwaw konkursie jest: posiadanie profilu w portalu społecznościowym Facebook.com, dodanie własnego faworka oraz zebranie największej liczby głosów. Twórcy trzech najlepszych faworków otrzymają iPody Nano 6 generacji. Dla kolejnych dziesięciu najciekawszych zgłoszeń przewidziano bony upominkowe do sklepu Sizeer o wartości 100 zł.

Szczegóły konkursu dostępne są na stronie: http://www.facebook.com/FaworkyKonkurs potrwa od 19 kwietnia do 18 maja 2011 r.

Więcej informacji na stronie: www.faworky.pl

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem