Co piąty posiadacz konsoli w Polsce ma konto w Gametrade.pl

co piaty posiadacz konsoli w polsce ma konto w gametradepl
Udostępnij:
Już 150 tys. graczy konsolowych z Polski zarejestrowało się w portalu Gametrade.pl, który służy do legalnej sprzedaży i wymiany gier, konsol i innych sprzętów dla graczy.

Już 150 tys. graczy konsolowych z Polski zarejestrowało się w portalu Gametrade.pl, który służy do legalnej sprzedaży i wymiany gier, konsol i innych sprzętów dla graczy.

W serwisie dotąd wymieniono już ponad 240 tys. gier a w kolekcjach graczy znajduje się 1mln przedmiotów. Użytkownicy to głównie posiadacze konsol Sony PlayStation 3 lub Microsoft Xbox 360. Poza handlem grami na fizycznych nośnikach bardzo szybko rośnie obrót grami w postaci cyfrowej oraz sprzętem.

Bezpieczeństwo transakcji na Gametrade.pl zapewniają weryfikacja tożsamości i adresów Użytkowników oraz współpraca serwisu z Policją i Prokuraturą.

W ciągu ostatniego roku statystyki Gametrade.pl wzrosły o 100% osiągając oglądalność na poziomie 300 tys. unikalnych użytkowników i 10mln odsłon miesięcznie.

Od niedawna na platformie Gametrade.pl pojawiły się także Sklepy z grami które mogą sprzedawać swój asortyment na bardzo preferencyjnych warunkach.

- Ostatni rok to czas bardzo intensywnej pracy nad rozwojem Gametrade.pl co przynosi właśnie efekty. W ciągu kolejnych 12 miesięcy czeka nas jeszcze więcej zmian i nowych funkcji serwisu, które na pewno przypadną do gustu obecnym i nowym Użytkownikom Gametrade.pl - obiecuje Damian Legawiec, założyciel i prezes serwisu.

Gametrade.pl powstało pod koniec 2009r z inicjatywy studenta Damiana Legawca, a w 2010r serwis został wsparty finansowo przez dwa fundusze inwestycyjne Xevin Investmens S.a.r.l oraz IQ Partners SA, które zostały udziałowcami nowo powstałej spółki Gametrade Sp. z o.o.

Pełna infografika tutaj.