Co się dzieje w Reaktorze? [wideo]

Dodane:

Łukasz Tokarski Łukasz Tokarski

Udostępnij:

W warszawskim półświatku startupów coraz częściej przewija się słowo „reaktor”. Czym jest ten Reaktor? Słyszałem już kilka różnych odpowiedzi…

W warszawskim półświatku startupów coraz częściej przewija się słowo „reaktor”. Czym jest ten Reaktor? Słyszałem już kilka różnych odpowiedzi, ale właściwie wszystkie z nich rodzą się z przekonania, że Reaktor jest miejscem, które stało się warszawskim domem startupów.

Oficjalnie Reakor.net jest cooworkingowym spotem w Warszawie, który na co dzień jest miejscem pracy dla zespołów z takich projektów jak: Homplex, Filmaster, Myguidie.com, Mediafun, Dziennik Internautów, Citilia.pl. Ale to nie wszystko. Reaktor nie jest po prostu biurem. Reaktor stał się już właściwie społecznością osób związanych ze startupami, która co jakiś czas spotyka się pod pretekstem imprez przy piwie po to, by mieć okazję porządnego networkingu po pracy.

Reaktor.net organizuje obecnie dwa typy cyklicznych spotkań Open Reaktor i Pimp My Startup. Dzisiaj przybliżymy Wam ten pierwszy na przykładzie ostatniego spotkania.

3 mówców, 3 projekty i masa pytań.

Marek Przystaś, Ciufcia.pl: Dywersyfikacja modelu biznesowego

Adam Zygadlewicz: Sprzedawanie produktu internetowego tam, gdzie nie ma Internetu

Bartłomiej Gola: Prawne aspekty współpracy przedsiębiorcy i VC

Materiały możemy Wam pokazać dzięki uprzejmości Dziennika Internautów, który nagrał i zmontował filmy.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem