„Co zrobić, gdy dzieci nie idą w moje przedsiębiorcze ślady?”. Podsumowanie Firmamentu

Dodane:

MamStartup logo Mam Startup

„Co zrobić, gdy dzieci nie idą w moje przedsiębiorcze ślady?”. Podsumowanie Firmamentu

Udostępnij:

Za nami specjalne, świąteczne wydanie programu Firmament emitowanego na antenie Radia 357, którego temat brzmiał:„Sukcesorzy rebelianci”. W trakcie audycji prowadzący i jego goście rozmawiali o pasji, spełnianiu marzeń i karierach dzieci, które nie zawsze są zgodne z oczekiwaniami rodziców.

„Było rodzinnie, muzycznie, klimatycznie”. Tak można podsumować ostatnią audycję programu Firmament, w której wzięli udział prowadzący – członek zarządu Kulczyk Investments i koordynator programu InCredibles Jarosław Sroka oraz jego goście: Adam Gessler seniora – restaurator i Adam Gessler junior – również restaurator, a także Zbigniew Jakubas – przedsiębiorca i Joanna Jakubas – sopranistka.

Najciekawsze fragmenty audycji możesz odsłuchać za pośrednictwem YouTube oraz platform: Anchor.fm, Spotify, Radio Public, Google Podcasts, Breaker.

Dzieci przedsiębiorców nie zawsze stają się przedsiębiorcami. Ale czy rodzice powinni nakłaniać swoje wkraczające w dorosłe życie pociechy do zakładania biznesów? A może powinni dać im wolną rękę? I jak pogodzić biznes z obowiązkami wychowawczymi? O tym w artykule „Rodzic founder”.