Codogara.pl – nowy serwis kulinarny zdobywa polski Internet

Dodane:

Adam Łopusiewicz Adam Łopusiewicz

Udostępnij:

11 stycznia 2013 roku pojawił się nowy serwis na kulinarnej mapie polskiej Sieci – codogara.pl. Strona prezentuje proste przepisy na szybkie, ale niebanalne dania. Jej adresaci to szeroka grupa odbiorców – od początkujących po zaawansowanych kucharzy.

11 stycznia 2013 roku pojawił się nowy serwis na kulinarnej mapie polskiej Sieci – codogara.pl. Strona prezentuje proste przepisy na szybkie, ale niebanalne dania. Jej adresaci to szeroka grupa odbiorców – od początkujących po zaawansowanych kucharzy. Wydawcą serwisu jest agencja Artweb-Media z Wrocławia.

Serwis powstał w drugiej połowie 2011 roku jako niszowy blog kulinarny, który jednak szybko zaczął zdobywać ruch organiczny. W grudniu 2012 roku strona generowała już 250 tys. wizyt unikalnych użytkowników i prawie pół miliona odsłon. Wydawca, dostrzegając potencjał w projekcie, zadecydował o przebudowie bloga i przekształceniu go w prawdziwy kulinarny serwis.

Sami autorzy serwisu Codogara.pl – Kapitan Cook i Panna Cotta zapowiadają, że to miejsce dla każdego, kto szuka kulinarnych podpowiedzi na co dzień i od święta. Niezależnie, czy jest się doświadczonym kucharzem, czy nieśmiałym początkującym.

Autorzy dań przygotowywanych na Codogara.pl – zapewniają też:

Wierzymy w magię prostych dań i tradycyjnych receptur, ale nie boimy się eksperymentów. Znajdziesz tu przepisy proste i szybkie, ale nie braknie fascynujących kulinarnych wyzwań.

Szefowie kuchni Codogara.pl już zachęcają użytkowników do współtworzenia bazy przepisów i wysyłania własnych receptur, które będą chcieli przetestować:

Pasjonuje Cię gotowanie? Chcesz pochwalić się swoim kulinarnym dziełem sztuki? A może chcesz ujawnić swoją recepturę na danie idealne? Czekamy na Twoje przysmaki. Zacznij swoją przygodę z gotowaniem! Podpowiemy Ci, co do gara włożyć.

źródło: informacja prasowa