CondomKing.in czyli bazar prezerwatyw online

condomkingin czyli bazar prezerwatyw online
Udostępnij:
Seks? Prezerwatywy? To paradoksalnie tematy tabu w kulturze indyjskiej (która przecież dała światu Kamasutrę). Sfery cielesnej intymności między ludźmi są w dzisiejszych Indiach tematem dość delikatnym.

Seks? Prezerwatywy? To paradoksalnie tematy tabu w kulturze indyjskiej (która przecież dała światu Kamasutrę). Sfery cielesnej intymności między ludźmi są w dzisiejszych Indiach tematem dość delikatnym. CondomKing.in jest odpowiedzią na potrzeby wszystkich tych, którzy chcą kupić środki antykoncepcyjne, ale się po prostu wstydzą.

Zakup prezerwatyw w Indiach nie jest niemożliwy. Jest jednak obarczony ryzykiem związanym z łamaniem pewnych zasad, jakie panują w tamtejszym społeczeństwie. Każdy upewnia się kilka razy, że nikt nie zobaczy go w czasie zakupu tak niestosownych przedmiotów jak prezerwatywy. CondomKing daje możliwość zakupy towarów związanych z antykoncepcją i erotyką w formie, która nie narazi nikogo na wstyd i potępienie opinii społecznej.

Aby zamówić produkty w CondomKing.in, wymagana jest rejestracja, która dostępna jest tylko dla osób powyżej 18 roku życia. Dodatkowym zabezpieczeniem jest dowód, który trzeba okazywać przy odbiorze przesyłki w celu potwierdzenia zgodności wieku. Wszystkie przesyłki wysyłane są w ciągu 3 dni od daty dokonania płatności, a produkty spełniają międzynarodowe standardy ISO: 4074. Dodatkowo sklep oferuje różnego rodzaju promocje, darmowe dostawy, możliwość śledzenia paczki i płatności kartą.

Mimo, że nam Europejczykom projekt może wydać się banalny, a sama strona nie powala wyglądem, to cały startup jest przełomową inicjatywą na indyjskim rynku internetowym i ma spore szansę na odniesienie sukcesu. CondomKing.in odpowiada na zapotrzebowanie społeczeństwa, a dodatkowo propaguje bezpieczny seks.

źródło: YourStory.in