Coraz mniej wierzysz w sukces? Spotkaj się z Sebastianem Kulczykiem w Londynie i weź udział w sesji mentoringowej!

coraz mniej wierzysz w sukces spotkaj sie z sebastianem kulczykiem w londynie i wez udzial w sesji mentoringowej
Udostępnij:
Do 18 listopada trwają zapisy do konkursu "Jutronauci", którego celem jest wsparcie autorów innowacyjnych pomysłów. Nagrodą w dziedzinie nowych technologii jest sesja mentoringowa z Sebastianem Kulczykiem w Londynie. Jeśli potrzebujesz wiedzy i analizy swojego pomysłu na biznes, zgłoś się już dziś!

Siedmiu doświadczonych mentorów i osiem wyjątkowych nagród. Tak w skrócie można podsumować akcję "Jutronauci", której celem jest pomoc w realizacji innowacyjnych idei. Zgłoszenia do udziału w niej trwają do 18 listopada. Jeśli przestajesz wierzyć w swój produkt i potrzebujesz mentora, który razem z Tobą nad nim popracuje - ten konkurs jest dla Ciebie!

Co ciekawe, zgłaszający mogą sami wybrać spośród wybitnych osobistości, kto będzie pracował nad ich pomysłem. Dzięki temu sami zdecydują, z kim dalej chcą podróżować w przyszłość. My szczególnie polecamy dziedzinę nowych technologii, w której mentorem jest Sebastian Kulczyk. Co będzie nagrodą dla zwycięzcy tej kategorii? Sesja mentoringowa z Sebastianem Kulczykiem, ale nie tylko.

CEO funduszu Kulczyk Investments każdy dzień rozpoczyna od joggingu w Hyde Parku, podczas którego zwycięzca będzie mógł bliżej poznać inwestora. Później w planie jest wizyta w biurze Kulczyk Investments. Tam laureat konkursu będzie mógł wziąć udział w spotkaniu statusowym funduszu VC, a podczas lunchu porozmawiać ze specjalnie dobranym do profilu projektu zwycięzcy specjalistą.

Kolejny przystanek to Campus London. Będzie to okazja do ciekawych rozmów, zarówno z przedstawicielami lokalnego ekosystemu startupów, środowiskiem VC jak i ekspertami Google. Wielką pasją Sebastiana, poza nowymi technologiami, jest fotografia, dlatego laureat odwiedzi jedną z najbardziej prestiżowych galerii fotografii w Londynie. Dzień zakończy wspólną kolacją z wyjątkowymi gośćmi.

Na zdjęciu: Sebastian Kulczyk, CEO Kulczyk Investments

Nagroda obejmuje ufundowanie laureatowi przelotu z Polski do Londynu i z powrotem oraz pokrycie kosztów pobytu przez 3 dni i podstawowe ubezpieczenie podróżne. Sesja mentoringowa będzie trwała 1 dzień. Jak wspomnieliśmy wcześniej, konkurs "Jutronauci" obejmuje osiem dziedzin, pod patronem siedmiu wyjątkowych osób. Oto one:

  • Jesteś przekonany, że to nowe technologie zmienią świat, masz związany z nimi pomysł i wierzysz, że wypali - Sebastian Kulczyk jest tą osobą, której szukasz, a sesja mentoringowa w Londynie czeka właśnie na Ciebie.

  • Jeśli interesujesz się neurobiologią, fizyką i kosmosem, możesz zostać analogowym astronautą w bazie kosmicznej pod okiem Agaty Marii Kołodziejczyk.

  • Twarda nauka nie jest dla Ciebie? To może architektura i urbanistyka - rozwiń talent w pracowni architektonicznej Roberta Koniecznego.

  • Chcesz kształtować trendy w dizajnie, innowacjach i biznesie? Możesz inspirować się doświadczeniem Zuzanny Skalskiej podczas wspólnego wyjazdu na Dutch Design Week.

  • Może pasjonuje Cię ceramika i chcesz przelać emocje w porcelanę? Marek Cecuła pomoże Ci rozwinąć umiejętności w ćmielowskim studiu.

  • A jeżeli marzysz o Hollywood, interesuje Cię show-biznes i przemysł filmowy, to kilka dni w studiu Netfliksa w Los Angeles pod okiem Tomasza Opasińskiego jest właśnie dla Ciebie.

  • Chcąc kształtować i projektować przyszłość, trafisz pod skrzydła znanego na całym świecie projektanta Oskara Zięty, który zaprasza do swojego studia we Wrocławiu.

Uwaga! Na Wasze zgłoszenie czekamy do 18 listopada. Poszukajcie zakładki konkursowej na wyborcza.pl/jutronauci i nie wahajcie się!