Coraz mniej wierzysz w sukces? Spotkaj się z Sebastianem Kulczykiem w Londynie i weź udział w sesji mentoringowej!

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Udostępnij:

Do 18 listopada trwają zapisy do konkursu „Jutronauci”, którego celem jest wsparcie autorów innowacyjnych pomysłów. Nagrodą w dziedzinie nowych technologii jest sesja mentoringowa z Sebastianem Kulczykiem w Londynie. Jeśli potrzebujesz wiedzy i analizy swojego pomysłu na biznes, zgłoś się już dziś!

Siedmiu doświadczonych mentorów i osiem wyjątkowych nagród. Tak w skrócie można podsumować akcję „Jutronauci”, której celem jest pomoc w realizacji innowacyjnych idei. Zgłoszenia do udziału w niej trwają do 18 listopada. Jeśli przestajesz wierzyć w swój produkt i potrzebujesz mentora, który razem z Tobą nad nim popracuje – ten konkurs jest dla Ciebie!

Co ciekawe, zgłaszający mogą sami wybrać spośród wybitnych osobistości, kto będzie pracował nad ich pomysłem. Dzięki temu sami zdecydują, z kim dalej chcą podróżować w przyszłość. My szczególnie polecamy dziedzinę nowych technologii, w której mentorem jest Sebastian Kulczyk. Co będzie nagrodą dla zwycięzcy tej kategorii? Sesja mentoringowa z Sebastianem Kulczykiem, ale nie tylko.

CEO funduszu Kulczyk Investments każdy dzień rozpoczyna od joggingu w Hyde Parku, podczas którego zwycięzca będzie mógł bliżej poznać inwestora. Później w planie jest wizyta w biurze Kulczyk Investments. Tam laureat konkursu będzie mógł wziąć udział w spotkaniu statusowym funduszu VC, a podczas lunchu porozmawiać ze specjalnie dobranym do profilu projektu zwycięzcy specjalistą.

Kolejny przystanek to Campus London. Będzie to okazja do ciekawych rozmów, zarówno z przedstawicielami lokalnego ekosystemu startupów, środowiskiem VC jak i ekspertami Google. Wielką pasją Sebastiana, poza nowymi technologiami, jest fotografia, dlatego laureat odwiedzi jedną z najbardziej prestiżowych galerii fotografii w Londynie. Dzień zakończy wspólną kolacją z wyjątkowymi gośćmi.

Na zdjęciu: Sebastian Kulczyk, CEO Kulczyk Investments

Nagroda obejmuje ufundowanie laureatowi przelotu z Polski do Londynu i z powrotem oraz pokrycie kosztów pobytu przez 3 dni i podstawowe ubezpieczenie podróżne. Sesja mentoringowa będzie trwała 1 dzień. Jak wspomnieliśmy wcześniej, konkurs „Jutronauci” obejmuje osiem dziedzin, pod patronem siedmiu wyjątkowych osób. Oto one:

 • Jesteś przekonany, że to nowe technologie zmienią świat, masz związany z nimi pomysł i wierzysz, że wypali – Sebastian Kulczyk jest tą osobą, której szukasz, a sesja mentoringowa w Londynie czeka właśnie na Ciebie.

 • Jeśli interesujesz się neurobiologią, fizyką i kosmosem, możesz zostać analogowym astronautą w bazie kosmicznej pod okiem Agaty Marii Kołodziejczyk.

 • Twarda nauka nie jest dla Ciebie? To może architektura i urbanistyka – rozwiń talent w pracowni architektonicznej Roberta Koniecznego.

 • Chcesz kształtować trendy w dizajnie, innowacjach i biznesie? Możesz inspirować się doświadczeniem Zuzanny Skalskiej podczas wspólnego wyjazdu na Dutch Design Week.

 • Może pasjonuje Cię ceramika i chcesz przelać emocje w porcelanę? Marek Cecuła pomoże Ci rozwinąć umiejętności w ćmielowskim studiu.

 • A jeżeli marzysz o Hollywood, interesuje Cię show-biznes i przemysł filmowy, to kilka dni w studiu Netfliksa w Los Angeles pod okiem Tomasza Opasińskiego jest właśnie dla Ciebie.

 • Chcąc kształtować i projektować przyszłość, trafisz pod skrzydła znanego na całym świecie projektanta Oskara Zięty, który zaprasza do swojego studia we Wrocławiu.

 • Uwaga! Na Wasze zgłoszenie czekamy do 18 listopada. Poszukajcie zakładki konkursowej na wyborcza.pl/jutronauci i nie wahajcie się!

  icon-112px-padlock Created with Sketch.

  Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem