CosMedicTravel.com - portal turystyki medycznej

cosmedictravelcom portal turystyki medycznej
Udostępnij:
„CosMedic Travel” rozpoczął funkcjonowanie z początkiem lutego 2012 r. Portal, jako pierwszy umożliwia rezerwację zabiegu medycznego lub kosmetycznego w Polsce, wraz z lotem i zakwaterowaniem. Klientowi oszczędza to czas, a przede wszystkim środki, które musiałby przeznaczyć na...

„CosMedic Travel" rozpoczął funkcjonowanie z początkiem lutego 2012 r. Portal, jako pierwszy umożliwia rezerwację zabiegu medycznego lub kosmetycznego w Polsce, wraz z lotem i zakwaterowaniem. Klientowi oszczędza to czas, a przede wszystkim środki, które musiałby przeznaczyć na pośredników, którzy zorganizują mu wyjazd. Ponadto w jednym miejscu może porównać oferty kilkudziesięciu klinik i ceny zabiegów, i wybrać tę, która mu najbardziej odpowiada.


Współpraca z serwisami Booking.com i wyszukiwarką lotów SkyScanner, liderami na internetowym rynku rezerwacji, gwarantuje, że do wybranej usługi użytkownik będzie mógł dobrać przelot i hotel w najlepszej możliwej cenie i terminie.

W CosMedic Travel prezentowane są oferty partnerskich ośrodków, z zakresu stomatologii, medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej oraz usług medycznych. Nawiązujemy współpracę wyłącznie z ośrodkami, które są w stanie potwierdzić jakość świadczonych usług.

CosMedic Travel jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej, w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, co nie tylko gwarantuje płynność finansową przedsięwzięcia, ale pełną przejrzystość działania i najwyższy standard ośrodków prezentowanych w serwisie. CosMedic Travel wybiera na partnerów wyłącznie kliniki, które spełniają wysokie, europejskie standardy jakości, np. legitymują się certyfikatem ISO 9001:2000.

Twórcy serwisu mają wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu projektów internetowych, to już 6. realizowany projekt UE i 4. portal internetowy. Wszystkie poprzednie przekroczyły założone rezultaty. Osoby zaangażowane w projekt mają wieloletnie doświadczenie w marketingu internetowym, turystyce (m.in. prowadzą turystyczny portal branżowy i szkolenia dla branży) oraz mediach. Nad stroną merytoryczną czuwają konsultanci medyczni, a nad technicznym funkcjonowaniem serwisu i bezpieczeństwem, zespół programistów.

źródło: informacja prasowa