Creative Commons

Witajcie,

ten dział na stronie MamStartup.pl powstał, by dostarczać polskojęzycznych publikacji i dokumentów, które wspierałyby rozwój przedsiębiorczości w Polsce. Wszystkie materiały w nim zawarte udostępnione są na licencji Creative Commons, co onacza, że może z nich korzystać każdy, wszędzie i bez żadnych opłat.

Wiecej informacji na temat Creative Commons możecie znaleźć na stronach http://creativecommons.pl/http://koed.org.pl/

W Polsce powstaje wiele przedsięwzięć mających na celu wspieranie przedsiębiorczości, które zwykle finansowane są przez różnego rodzaju firmy, fundacje albo też przez podatników. Jednak zbyt często z tych materiałów nie mogą korzystać wszyscy potencjalni zainteresowani, ponieważ są one obwarowane prawem autorskim.

Jeśli finansujesz lub organizujesz wydarzenie skierowane do przedsiębiorców, proszę, postaraj się, by ci, którzy pojawiają sie na nim ze swoimi prezentacjami, udostępnili je na licencji Creative Commons. Jeśli otrzymasz taką zgodę, my chętnie opublikujemy je lub podlinkujemy w tym dziale. Dla ich autorów będzie do dodatkowa forma dobrego PR-u, a my wszyscy zyskamy więcej materiałów, które pomogą nam rozwijać startupową kulturę przedsiębiorczości w Polsce, z której każdy będzie mógł skorzystać.

Richard Lucas

Jeżeli jesteście w posiadaniu materiałów, którymi chcielibyście podzielić się z naszymi czytelnikami, piszcie do nas na adres [email protected]

Zobacz materiały >>>