Crowdangels

Dodane: 24.02.2014

Artykuł sponsorowany

Udostępnij:

Crowdangels

Nazwa: CrowdangelsStrona www: www.crowdangels.pl

Rodzaj: platforma crowdfundingowa

Opis:

Crowdangels.pl jest serwisem internetowym dzięki któremu przedsiębiorcy mogą pozyskiwać kapitał na start działalności gospodarczej od społeczności internautów. Stawiamy jeden warunek – przedsiębiorca poszukujący finansowania musi zaoferować wspierającym udziały w przedsięwzięciu w zamian za wsparcie.

Działa to na zasadzie zbiórki niewielkich kwot od społeczności w zamian za udziały. W tym serwisie możesz sprzedać np. 2000 udziałów 2000 inwestorom. W ten sposób sfinansowanie Twojego przedsięwzięcia może być szybsze i bardziej realne niż pozyskanie jednego inwestora, który wyłoży spory kapitał i uwierzy w Ciebie i Twój pomysł

Żyjemy w dobie Internetu i start-upów. Codziennie tworzy się wiele innowacyjnych firm z wielkimi i genialnymi pomysłami. Wiele z tych przedsięwzięć upada z powodu braku środków na działalność operacyjną i braku funduszy na promocję.

Wiedząc jak ciężko utrzymać się na rynku i konkurować z dojrzałymi firmami postanowiliśmy wyjść temu na przeciw. Dlatego też powstała ta platforma. Aby pomóc dobrym pomysłom zaistnieć, zdobyć kapitał na start. Jest to pierwszy serwis w naszym kraju i pewnie w tej części Europy, który dedykowany jest tylko i wyłącznie projektom o charakterze udziałowym, serwis gdzie możesz zdobyć finansowanie Twojego projektu w zamian za udziały w nim.

Chcemy wesprzeć maksymalnie dużą ilość innowacyjnych biznesów. Pragniemy pomóc pozyskać Wam kapitał na wasze pomysły biznesowe.

E-mail: [email protected]

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem