Czas na firmę, czyli jak ułatwić życie przedsiębiorcy

czas na firme czyli jak ulatwic zycie przedsiebiorcy
Udostępnij:
Rząd zabiera się za wprowadzenie ułatwień dla przedsiębiorców. W projekcie ustawy zapisano, że osoba zakładająca firmę przez pół roku nie będzie musiała opłacać składek emerytalnych i zdrowotnych.

Rząd zabiera się za wprowadzenie ułatwień dla przedsiębiorców. W projekcie ustawy zapisano, że osoba zakładająca firmę przez pół roku nie będzie musiała opłacać składek emerytalnych i zdrowotnych. Ponadto przez kolejne dwa lata świeżo upieczony przedsiębiorca będzie mógł to robić na preferencyjnych zasadach. Ulgi w składkach zostaną uzupełnione o podatkowe, bo projekt zakłada liberalizację zasad przyznawania kredytu podatkowego.

My nie czekamy na ułatwienia ze strony rządu. I od już proponujemy przedsiębiorcom rozwiązania, które ułatwią prowadzenie firmy.

Po pierwsze z serwisem www.czasnafirme.pl zbudujesz profesjonalną stronę internetową, oszczędzisz czas I pieniądze. Z naszym serwisem tworzenie strony www dla firm w rekordowm czasie. Otrzymasz od nas prosty w obsłudze system zarządzania treścią. Samodzielnie możesz wprowadzać teksty, edytować je I publikować. Strony budowane w czasnafirme.pl są zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek. Możesz uzupełnić takie parametry jak Keywords, Description oraz Title, wtedy wyszukiwarka zaindeksuje twoją stronę I twoja firma będzie dobrze widziana w sieci.

Po drugie będziesz mógł przygotować profesjonalną i czytelną ofertę dla swoich potencjalnych klientów. To właśnie od niej zależy czy klient skorzysta z usług właśnie twojej firmy. Czasnafirmę.pl pozwala na stworzenie jej w przejrzysty sposób.

Po trzecie do twojej dyspozycji oddajemy moduł pozwalający na przygotowanie ciekawych prezentacji firmowych. Wiadomo, że prezentacja jest jedną z najskuteczniejszych form przekazu informacji. Grafiki i wykresy doskonale obrazują zawiłe szczegówy wykonywanej usługi czy sprzedawanego towaru. Możesz wyróżnić swoją ofertę spośród innych wybierają jeden z wielu niestandardowych szablonów prezentacji.