Czas nagrodzić startupowych bohaterów! Nominuj startupy do międzynarodowej nagrody

Dodane: 21.09.2016

Informacja prasowa

Udostępnij:

W Gdańskim Inkubatorze Przedsiębiorczości STARTER 21 października odbędzie się polski finał Central European Startup Awards (CESA). Jest to jedno z największych w Europie Środkowo-Wschodniej wydarzeń, których celem jest wyróżnienie młodych i innowacyjnych biznesów.

Inicjatywa jest wyjątkowa, gdyż to internauci nominują projekty do nagrody. Wskazywać kandydatów można tylko do 24 września!

Central European Startup Awards to corocznie wręczane nagrody, do których nominacje przyznają internauci i społeczność startupowa. Ubiegłoroczna edycja festiwalu przyciągnęła blisko 4 tys. początkujących firm pochodzących z 10 krajów Europy Środkowo-Wschodniej. W tym roku odbędzie się czwarta edycja wydarzenia, a polski finał tej imprezy po raz kolejny zagości w Gdańskim Inkubatorze Przedsiębiorczości STARTER.

Swoich startupowych bohaterów można wskazać w 12 kategoriach,  takich jak: startup roku, inwestor roku czy najlepszy coworking. Do 24 września potrwa zgłaszanie nominacji poprzez stronę: www.centraleuropeanstartupawards.com/categories.

– Zachęcamy osoby śledzące intensywny rozwój polskich startupów do wskazywania firm i osób, które ich zdaniem są warte uwagi. Głosy internautów mają ogromne znaczenie, a czasu na nominację jest coraz mniej – mówi Anna Wylężek z Gdańskiego Inkubatora Przedsiębiorczości STARTER.

Spośród wskazanych przez internautów startupów międzynarodowi ambasadorzy CESA wybiorą po 5 najlepszych nominacji w każdej z kategorii. Zwycięzców (z każdego uczestniczącego w projekcie kraju) wyłoni otwarte głosowanie publiczności i jury. Laureaci z Polski zostaną zaprezentowani w trakcie finału w Gdańsku.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem