Czerwcowy Netcamp z Audioteką i Planet Surface

czerwcowy netcamp z audioteka i planet surface
Udostępnij:
Fundacja Netcamp zaprasza w czwartek 30 czerwca o godzinie 18:00 na kolejne inspirujące spotkanie IT w Business Club Szczecin. Na ostatnim przed wakacjami Netcampie Marcin Beme opowie o rozwoju Audioteka.pl i rynku audiobooków w Europie, a Artur Kornobis z ObjectConnect pokaże projekt Planet Surface

Fundacja Netcamp zaprasza w czwartek 30 czerwca o godzinie 18:00 na kolejne inspirujące spotkanie IT w Business Club Szczecin. Na ostatnim przed wakacjami Netcampie Marcin Beme opowie o rozwoju Audioteka.pl i rynku audiobooków w Europie, a Artur Kornobis z ObjectConnect pokaże projekt Planet Surface wykorzystujący innowacyjne komputery Microsoftu.

Agenda spotkania:

1. Audioteka.pl – leassons learned po 2,5 roku na rynku i strategia na przyszłość - Marcin Beme Audioteka podsumuje i opowie o swoich działaniach od startu serwisu do dzisiaj – o przejściu z e-commerce do m-commerce, o narzędziach marketingowych, o contencie, o celebrytach i gwiazdach, którzy nagrywają audiobooki. Audioteka pokaże także strategię rozwoju na najbliższe 3 lata;

2. Project Planet Surface - Artur Kornobis, ObjectConnect Project Planet Surface to sieć oparta o private cloud computing, która połączy innowacyjne komputery Microsoft Surface. Przedstawimy możliwości Natural User Interface i rozpoznawania przedmiotów. Pokażemy też jak można wykorzystać Surface w administracji, rozrywce i biznesie.

Po prezentacjach organizatorzy zapraszają na branżowe dyskusje przy pizzy. Sponsorem spotkania jest Speedup IQbator. Wymagana jest bezpłatna rejestracja na spotkanie. Aby ułatwić networking wśród uczestników i zobaczyć kto się wybiera na Netcampa warto zapisać się na to wydarzenie na Facebooku. Zapisz się już dziś i zaproś swoich znajomych!

Więcej informacji na stronie www.netcamp.pl.