Czwarte urodziny Netcampa – inspirujących spotkań IT w Szczecinie

czwarte urodziny netcampa inspirujacych spotkan it w szczecinie
Udostępnij:
Fundacja Netcamp zaprasza na czwarte urodziny spotkań branży internetowej Netcamp, które odbędą się 15 grudnia 2011 o godz. 18 w Inkubatorze Kultury w Szczecinie.

Fundacja Netcamp zaprasza na czwarte urodziny spotkań branży internetowej Netcamp, które odbędą się 15 grudnia 2011 o godz. 18 w Inkubatorze Kultury w Szczecinie. Gościem specjalnym będzie Paweł Tkaczyk – specjalista ds. marki, a drugiego dnia Piotr Konieczny poprowadzi szkolenie z bezpieczeństwa aplikacji internetowych.

Paweł Tkaczyk - autor bestsellera "Zakamarki Marki" i propagator grywalizacji, opowie jak internet zmienił sposób kreowania marki, Kamil Brzeziński z Allegro wyjaśni dlaczego nie warto tworzyć mobilnych aplikacji na iPhone a Piotr Konieczny - Niebezpiecznik.pl pokaże dlaczego hackerzy są tak skuteczni.

Aby wziąć udział w spotkaniu wymagana jest rejestracja na urodzinowego Netcampa ale trzeba się pospieszyć bo większość z dostępnych 100 miejsc już jest zajęta. Warto też dołączyć do wydarzenia na Facebooku i poinformować swoich znajomych.

Zapraszamy też na specjalny wykład Pawła Tkaczyka „Dlaczego mamy ochotę grać, a nie chce nam się sprzątać?” który odbędzie się 15.12 o godz. 12 na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania, ul. Mickiewicza  64.

Następnego dnia 16.12 w godz. 9-12 odbędzie się szkolenie Atakowanie i zabezpieczanie aplikacji internetowych, które poprowadzi Piotr Konieczny - ekspert ds. bezpieczeństwa IT i autor serwisu Niebezpiecznik.pl. Szkolenie przeznaczone jest dla programistów, administratorów i testerów a koszt udziału wynosi 99 zł. Więcej informacji i pełna agenda spotkania na stronie http://www.netcamp.pl.

źródło: informacja prasowa