Czy robimy i po co robimy badania kliniczne? International mHealth Start-up Survey – Polska Edycja

Dodane:

MamStartup logo Mam Startup

Udostępnij:

Zapraszamy wszystkie start-upy zajmujące się produktami z branży mHealth do wzięcia udziału w ankiecie dotyczącej strategii rozwoju produktów.

zdjęcie: unsplash.com

Projekty start-upów medycznych w wielu przypadkach wiążą się z potrzebą przeprowadzenia badań klinicznych. Postanowiliśmy dowiedzieć się, jak badania kliniczne wpisują się w strategię start-upów medycznych, z jakich powodów start-upy decydują się na ich przeprowadzenie i na jakim etapie rozwoju produktu.

Dla potrzeb ankiety badaniem klinicznym nazywać będziemy zaprojektowane i zaplanowane systematyczne badanie przeprowadzone na ludziach w celu weryfikacji bezpieczeństwa lub działania określonego urządzenia medycznego w tym software’u.

Do wypełnienia ankiety zapraszamy właścicieli i CEO start-upów z branży healthcare/medycznej. Wynikami podzielimy się w artykule na stronie MamStartup.

Ankietę stworzyła firma Proper Medical Writing Sp. z o. o., która wraz z serwisem MamStartup wspiera i monitoruje rozwój polskiej sceny startupów związanych ze zdrowiem / mHealth.

Wypełnij ankietę