Czy ten pomysł na biznes ma potencjał? Pretotyping w praktyce

Dodane:

MamStartup logo Mam Startup

Huge Thing - Podcast odcinek 13

Udostępnij:

Huge Thing we współpracy z Mam Startup i przy wsparciu Google For Startups, zapraszają na drugi sezon podcastów zgłębiających obszar innowacji.

Czy zastanawialiście się, kiedy warto zastosować pretotypowanie? (Tak, to nie pomyłka – pretotypowanie, a nie prototypowanie).

W najnowszym odcinku podcastu Huge Thing x Mam Startup, rozmawiamy z Agatą Szydłowską, ekspertką w obszarze innowacji, Human Centered Design & Design Thinking.

Rozmowa z Agatą wprowadzi Was w świat pretotypingu – poznacie jego genezę oraz istotę, dzięki wielu praktycznym przykładom przywołanym przez naszą rozmówczynię. Z tego odcinka dowiecie się, jak prostymi i niskonakładowymi sposobami sprawdzić, czy pomysł ma potencjał, przed przejściem do tworzenia pełnego prototypu.

Pretotypowanie to narzędzie, które doskonale sprawdza się w fazie wstępnej planowania produktów czy usług, ale także w celu ulepszenia już istniejących rozwiązań. Bez względu na branżę i wielkość przedsięwzięcia, pretotypowanie może okazać się Waszym kluczem do sukcesu 🙂

Jeśli interesuje Was, jak sprawdzić pomysł i oszczędzić czas w organizacji, ten odcinek jest właśnie dla Was! 🔍

Posłuchajcie naszej najnowszej rozmowy i poznajcie świat pretotypingu!