Czym jest kultura innowacji i po czym poznać że ją macie?

Dodane:

MamStartup logo Mam Startup

innowacje w firmie jak tworzyć

Udostępnij:

Huge Thing we współpracy z Mam Startup i Google for Startups, zapraszają na przedostatni odcinek z pierwszej serii podcastów pogłębiających temat innowacji w organizacjach.

Zapraszamy do wysłuchania kolejnego odcinku podcastu „Huge Thing x Mam Startup”, w którym kontynuujemy cykl rozmów o innowacjach w organizacjach. Tym razem, z naszą gościnią Tamarą Bińczak, Principal Expert Innovation Lead w ING Banku Śląskim, rozmawiamy o kulturze innowacji, czym ona tak naprawdę jest i jak można wspierać jej rozwój w organizacjach na co dzień?

W naszej rozmowie, Tamara dzieli się swoim doświadczeniem na temat tego, jak kultura innowacji rozwijała się i nadal rozwija w ING Banku Śląskim. Od czego można zacząć, by ją rozwinąć? Jak zachęcać pracowników? Jakie praktyki, narzędzia wykorzystują w swojej codziennej pracy, ale też czego należy unikać w całym procesie budowania kultury innowacji?

Odpowiedzi na powyższe pytania oraz inne wątki – jak chociażby o maśle, eksperymentach i słoniu – znajdziecie w naszej najnowszej rozmowie 🙂

Serdecznie zapraszamy do wysłuchania najnowszego odcinka!

Posłuchaj również innych odcinków z serii: