Daj się zainspirować w Szczecinie

daj sie zainspirowac w szczecinie
Udostępnij:
6 ludzi sukcesu - 6 inspirujących historii W czwartek, 29 listopada br. Technopark Pomerania zaprasza na konferencję Get inspired Szczecin!

6 ludzi sukcesu - 6 inspirujących historii

W czwartek, 29 listopada br. Technopark Pomerania zaprasza na konferencję Get inspired Szczecin! Mam Startup objął to wydarzenie patronatem medialnym.

Dla wszystkich tych, którzy są gotowi uwierzyć we własne możliwości, dać się przekonać, że można odnieść sukces, albo po prostu chcą się dowiedzieć, jak to zrobić.
Niecodzienna okazja, bo osobiście poznać założycieli firm ze światowym sukcesem i sprawdzić: Jak oni to zrobili!? A najważniejsze – czegoś się od nich nauczyć!
Get inspired Szczecin! to 6 prelegentów i 6 inspirujących historii, które łączy jedno – wszyscy odnieśli znaczący sukces i wszyscy oni zaczynali biznes w Szczecinie.

Bohaterowie konferencji Get Inspired Szczecin! zakładali swoje firmy i poprowadzili je do sukcesu, jeszcze zanim słowa „startup" czy „innowacje" stały się tak modne jak dziś. Udało im się, choć wcale nie bez przeszkód. Teraz opowiedzą o swoich początkach, napotykanych po drodze problemach – które przekuwali w wyzwania – i o tym, jak je przezwyciężyli.
A wszystko to, aby zachęcić innych do tworzenia własnych przedsięwzięć, zainspirować i udowodnić, że nie ma problemów, są wyzwania.

Goście to właściciele i menedżerowie firm, liczących się na arenie ogólnopolskiej i światowej. Ludzie, którzy z pasją i zaangażowaniem, a co najważniejsze – z sukcesem – zbudowali marki swoich firm. Swoje historie opowiedzą więc: Sebastian Barabanow z Fabryki Gier, jednego z największych europejskich developerów gier, a także Michał Benicewicz z Brandbank (Polska). Rąbka tajemnicy sukcesu uchylać też będą Samuli Koski-Lammi z BLStream, światowego dostawcy rozwiązań mobilnych oraz Marcin Skonieczny z agencji Dige, założyciela największego polskiego serwisu społecznościowego Zapytaj.com.pl. W takim gronie nie może też oczywiście zabraknąć Krystiana Stypuły z Home.pl oraz Tomasza Sarnowskiego z agencji interaktywnej Byss.pl.

Udział w konferencji jest bezpłatny, po wcześniejszej rejestracji na stronie.

Spotkanie odbędzie się 29 listopada 2012 w Multikinie (CH Galaxy) w Szczecinie.
Początek o godz. 10.00.

źródło: informacja prasowa