Darmowa wiedza od najlepszych polskich ekspertów marketingu – startuje II edycja Online Marketing Maratonu

Dodane: 16.02.2017

Informacja prasowa

Udostępnij:

13 marca 2017 r. rozpoczyna się II edycja Online Marketing Maratonu, największego w Polsce internetowego cyklu szkoleń z zakresu marketingu internetowego. Darmowe webinary zostaną poprowadzone przez najlepszych polskich marketerów i przedsiębiorców.

Online Marketing Maraton organizowany jest przez start-up CallPage. Pierwsza edycja wydarzenia odbyła się na przełomie września i października 2016 r. Cieszyła się ona tak dużym powodzeniem, że firma zdecydowała się na przygotowanie drugiej edycji. 

Online Marketing Maraton to darmowy cykl szkoleń online. By wziąć w nim udział należy zapisać się na niego za pomocą specjalnego formularza znajdującego się na stronie wydarzenia. Szkolenia rozpoczynają się 13 marca i będą trwały do końca miesiąca. Eksperci, którzy poprowadzą webinary, będą kładli nacisk na przekazanie praktycznej wiedzy, która ułatwi pracę działom marketingu i sprzedaży.

Wśród zaproszonych przez CallPage gości znajdują się eksperci od marketingu internetowego i znani przedsiębiorcy. Swoją wiedzą podzielą się m.in. Michał Sadowski (Prezes Zarządu Brand24), Barbara Stawarz-Garcia (Prezes Zarządu Happy Content), Grzegorz Błażewicz (Prezes Zarządu SALESmanago), Bartosz Majewski (Dyrektor Sprzedaży RightHello), Lucjan Samulowski (Szef Działu HR ZnanyLekarz.pl), Paweł Ogonowski (Managing Partner Conversion), czy Ross Knap (Prezes Zarządu CallPage).

W czasie szkoleń uczestnicy będą mogli dowiedzieć się m.in. jak zdobywać i utrzymywać klientów, jak wygląda ekspansja polskich spółek technologicznych na rynki zagraniczne, co zrobić, by zwiększyć sprzedaż w eCommerce, czy jak poradzić sobie z rekrutacją do działów sprzedaży i marketingu. 

Uczestnictwo w Online Marketing Maratonie jest całkowicie darmowe.

Szczegółowy program, formularz zapisu oraz informacje na temat prelegentów i prowadzonych przez nich szkoleń dostępne są na stronie wydarzenia: http://www.marketingmaraton.com/ .

Organizatorem cyklu szkoleń jest CallPage, startup pomagający w generowaniu leadów za pomocą narzędzia umożliwiającego kontakt z potencjalnym klientem w ciągu 28 sekund.

Do partnerów Online Marketing Maratonu należą: SALESmanago, RightHello, DEVA Group, Brand24, Conversion, Livespace, ZnanyLekarz.pl.

MamStartup jest patronem medialnym wydarzenia