Darmowe dostawy z Allegro Smart! przedłużone o kolejny miesiąc

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Darmowe dostawy z Allegro Smart! przedłużone o kolejny miesiąc

Udostępnij:

Allegro nadal wspiera Polaków podczas pandemii i przedłuża bezpłatne dostawy z Allegro Smart! o kolejny miesiąc do 18 maja. Także teraz Allegro pokryje wszystkie koszty dostaw w ramach tej akcji.

– Kupowanie przez Internet jest najprostszą i najwygodniejszą metodą robienia zakupów w obecnej sytuacji. Żeby zapewnić szeroki dostęp do produktów i bezpieczniejsze zakupy udostępniliśmy wszystkim Polakom darmowy miesięczny pakiet Allegro Smart!. Do tej pory w ramach tej akcji klienci zaoszczędzili ponad 86 milionów złotych na kosztach dostawy.
Czujemy się społecznie odpowiedzialni, by wspierać Polaków w obecnej wyjątkowej sytuacji, dlatego przedłużamy naszą akcję o kolejny miesiąc. W ten sposób będziemy nadal wspierać tych, którzy ze względu na obecną sytuację przestrzegają zasad dystansu społecznego.
Inicjatywa jest nadal finansowana przez Allegro – powiedział François Nuyts, prezes Allegro.

Klienci, którzy skorzystali z tej akcji, kupowali często produkty potrzebne w codziennym życiu, szczególnie z kategorii Zdrowie oraz Supermarket, w tym np. jedzenie, chemię gospodarczą, itp. Kupowali też produkty, które pomagają lepiej zorganizować codzienne życie, w tym np. wyposażenie domowego biura, książki, zabawki dla dzieci oraz produkty do domu i ogrodu. Cały czas Allegro blisko współpracuje z operatorami logistycznymi, żeby upewnić się, że klienci mogą odbierać przesyłki w bezpieczny sposób. Pomaga w tym wiele rozwiązań: regularna dezynfekcja automatów paczkowych czy wyeliminowanie fizycznego kontaktu z kurierami.

Bezpłatna dostawa z Allegro Smart! zapewnia również dodatkowe wsparcie sprzedawcom na Allegro, zwłaszcza małym i średnim przedsiębiorstwom. Powoduje, że ich oferty są bardziej atrakcyjne dla klientów, ich sprzedaż rośnie, dzięki czemu mogą utrzymać dopływ gotówki, zapłacić na czas rachunki i regularnie wynagradzać pracowników.