Dase Financial Group S.A.

Dodane: 16.09.2011

Łukasz Tokarski

Udostępnij:

Inkubator

Nazwa: Dase Financial Group S.A.

Strona www:  www.dase.pl

Rodzaj: Inkubatory

Opis:Dase Financial Group S.A. jest spółką notowaną na rynku NewConnect, działającą w sektorze PE/VC/Seed Capital wspierając rozwój małych i średnich przedsiębiorstw z branży finansowej, IT czy PR, poprzez dokonywanie inwestycji kapitałowych w poszczególne projekty inwestycyjne do kwoty 150 tys. zł/projekt. Poszukujemy ciekawych i nowatorskich pomysłów na biznes. Proponujemy uczciwe warunki współpracy oraz gwarantujemy, że każdy projekt zostanie oceniony i przeanalizowany.

Osoby, posiadające pomysły na nowe przedsięwzięcia, które po wnikliwej analizie perspektyw i ryzyk spełniają nasze kryteria, mogą rozwijać projekty w ramach naszej struktury. Po okresie inkubacji, jeżeli projekt rozwija się zgodnie z założeniami, tworzona jest spółka celowa, w której obejmujemy udziały. Jeżeli w celu dalszego rozwoju projektu jest potrzebne dokapitalizowanie spółki celowej, inwestycji takiej dokonujemy samodzielnie, bądź przy współpracy z inwestorem branżowym lub finansowym. Po osiągnięciu przez projekt stabilnej pozycji na rynku i poziomu przychodów, gwarantujących utrzymanie oraz dalszy rozwój, rozpoczynany jest proces poszukiwania inwestora lub partnera branżowego w celu częściowej dezinwestycji. W przypadku sprzyjającej koniunktury istnieje również możliwość wprowadzenia spółek portfelowych od obrotu na rynku NewConnect.

Na każdym etapie inwestycji aktywnie wspieramy nowe przedsięwzięcia, między innymi poprzez szukanie synergii z dotychczasowymi spółkami z portfela inwestycyjnego. Przykładowym rozwiązaniem jest prowadzenie księgowości nowego podmiotu przez spółkę TAX4YOU sp. z o. o. Rozwiązanie takie wpływa także na możliwość sprawowania kontroli nad poszczególnymi inwestycjami przez naszych przedstawicieli.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wypełnienia formularza na naszej stronie internetowej (http://dase.pl/zglos-projekt/) i przesłania do nas. Po zapoznaniu się z projektem i wstępnej akceptacji, umówimy się na spotkanie, na którym przedyskutujemy wszelkie elementy ewentualnej współpracy.

Portfolio: W celu zapoznania się z naszymi projektami inwestycyjnymi oraz projektami w trakcji inkubacji zapraszamy na naszą stronę internetową http://dase.pl/projekty-inwestycyjne/.

Adres: ul. Armii Krajowej 29/8, 58-100 ŚwidnicaTelefon:  +48 74 8501786E-mail: [email protected]

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem