DealDriver - mądre zwiedzanie! [konkurs]

dealdriver madre zwiedzanie konkurs
Udostępnij:
DealDriver to startup mobilny, dzięki któremu otrzymujemy kody na zniżki w ponad 200 lokalach, klubach oraz w sklepach. Dzięki aplikacji możemy skorzystać z promocji na posiłki, ubrania czy bilety do teatru. DealDriver pozwala na pobranie kodów upoważniających nas do zniżek na produkty.

DealDriver to startup mobilny, dzięki któremu otrzymujemy kody na zniżki w ponad 200 lokalach, klubach oraz w sklepach. Dzięki aplikacji możemy skorzystać z promocji na posiłki, ubrania czy bilety do teatru. DealDriver pozwala na pobranie kodów upoważniających nas do zniżek na produkty.

Grupa 320px, zajmująca się tworzeniem aplikacji na system iOS postanowiła stworzyć aplikację dla przyjezdnych osób z za granicy i nie tylko by zachęcić ich do skorzystania z najlepszych restauracji, sklepów oraz ze zniżek na wydarzenia kulturalne. Wszystkie lokale są zgrabnie podzielone na 5 działów i w każdym z nich znajdziemy zniżki na oferowane usługi. Co ciekawe większość z nich działa na zasadzie “2 in 1” a dokładniej mówiąc jedna usługa odpłatna a druga za symboliczną złotówkę. Jeśli nie mamy dokładnie pomysłu co chcemy robić i jak spędzić wolny czas, możemy przeszukać mapę z ofertami, które mogą nas zainteresować ponieważ znajdują się w naszej okolicy.

Jak działa aplikacja?

W przeciwieństwie do zakupów grupowych aplikacja DealDriver nie wymaga dokonywania przedpłat czy drukowania kuponów. Korzystanie z promocji nie wymaga również dostępu do Internetu. Wystarczy, że po wybraniu oferty w danym lokalu przesuniemy palcem “slide to collect” i po chwili wyświetli się kod upoważniający nas do zniżki. DealDriver jest elektroniczną wersją zniżek, które subskrybuje ponad 10 tys.

Po znalezieniu punktu na mapie, który nas interesuje mamy możliwość szybkiego wglądu do promocji, opisu, warunków oraz linku do strony głównej pubu czy punktu SPA. Aplikacja stworzona przez Polaków przez pewien czas znajdowała się w top 3. kategorii Travel i 2. w Top Grossing Travel. Twórcy aplikacji zadbali by zniżki działały w miejscach najczęściej odwiedzanych przez stałych mieszkańców. DealDriver jest płatną aplikacją na system iOS. Koszt pobrania wynosi 14,99 $ albo 11.99 EUR za subskrypcje do końca 2012 roku na nieograniczoną liczbę kodów (w każdym z lokali możemy wykorzystać jeden kod).

We współpracy z twórcami aplikacji mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania jest aż 10 darmowych kodów na tą płatną aplikację. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie konkursowe, które brzmi:

W jakim mieście obecnie działają zniżki i rabaty dla użytkowników Deal Driver?

Odpowiedź na pytanie znajdziecie na stronie głównej aplikacji oraz na nie dawno otwartym Fanpage’u. Odpowiedzi prosimy wysłać na adres: [email protected] w treści wpisując miasto gdzie działa aplikacja a w tytule wiadomości “Konkurs MS”. Termin składania zgłoszeń to od 5.06 do 8.06 do godziny 12.

Losowo wybrane 10 osób, które poprawnie odpowiedzą na zadane pytanie otrzymają kody upoważniające do bezpłatnego pobrania aplikacji Deal Driver. Ogłoszenie wyników 8.06 w południe. Zachęcamy do udziału!

[Aktualizacja 08.06]

Darmowe kody otrzymują:

  • Rafał K.
  • Tomasz J.
  • Michał K.
  • Roksana R.
  • Rafał O.
  • Bartosz K.
  • Magdalena R.
  • Tomasz S.
  • Piotr S.
  • Robert W.

Sprawdźcie skrzynkę mailową - powinny się już pojawić kody upoważniające do darmowego pobrania aplikacji. Wszystkim zwycięzcom i uczestnikom konkursu gratulujemy!