DemoCamp EAST/WEST 2012 już 18 maja!

Dodane:

Adam Łopusiewicz Adam Łopusiewicz

Udostępnij:

Pamiętacie DemoCamp? Tak, dokładnie – to ta impreza o której uczestnicy mówią: “Lepsza niż własne urodziny”. Świetnie byłoby Was zobaczyć jeszcze raz. Spotkajmy się 18 maja w Poznaniu!

Pamiętacie DemoCamp? Tak, dokładnie – to ta impreza o której uczestnicy mówią: “Lepsza niż własne urodziny”. Świetnie byłoby Was zobaczyć jeszcze raz. Spotkajmy się 18 maja w Poznaniu!

Przez DemoCamp promujemy przedsiębiorczość w Internecie, chcemy dać Wam możliwość poznania ciekawych ludzi i “grubych ryb” branży internetowej. Jeżeli chcesz poszukać inwestora, porozmawiać z przedstawicielami inkubatorów i funduszy, a także dowiedzieć się co na temat twojego projektu myślą eksperci, którzy zajmują się startupami od lat – nie może Cię tutaj zabraknąć.

Na DemoCamp swój początek miały takie startupy jak Filmaster, jakdojade, Redlink, czy CupSell. Chcesz do nich dołączyć, chcesz upajać się swoim sukcesem? Nic prostszego! Jeżeli srogie oceny i wnikliwe pytania nie są Ci straszne, zgłoś się do konkursu startupów. To nic nie kosztuje, a jeśli twój start-up jest naprawdę dobry, pokonanie kilkudziesięciu innych projektów i dostanie się do prezentującego się TOP10 to będzie dla Ciebie pestka!

18 maja na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się już czwarta edycja tego wydarzenia. Zarezerwuj sobie stoisko już dziś na http://democamp.org/. Pierwszą pulę sprzedajemy do 8 maja. Śpiesz się, bo później będzie drożej.

Jeszcze się zastanawiasz? Świetna atmosfera to nie wszystko. Wyobraź sobie jeszcze najładniejsze hostessy i najsmaczniejsze sandwicze 🙂 Tak, tak – to wszystko DemoCamp EAST/WEST 2012.

W tym roku wspierają nas Mazowiecki Inkubator Technologiczny, e-nnovation, iNKubator, Poznański Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości, Inkubator Obserwatorium Zarządzania.

Po szczegóły zajrzyj na: http://democamp.org/

źródło: informacja prasowa