Design Sprint: zmierz się z wyzwaniem w 5 dni

Dodane:

MamStartup logo Mam Startup

Design Sprint: zmierz się z wyzwaniem w 5 dni

Udostępnij:

Huge Thing we współpracy z Mam Startup i przy wsparciu Google For Startups, zapraszają na kolejny odcinek drugiej serii podcastów zgłębiających świat innowacji.

Rozwiązywanie trudnych problemów i testowanie pomysłów w 5 dni. Brzmi nierealnie, prawda? Posłuchajcie najnowszego odcinka podcastu Huge Thing x Mam Startup, w którym nasz gość – Piotr Kowalski, Senior Analytical Consultant oraz Design Sprint Facilitator z firmy Google, opowie o tym, że naprawdę jest to możliwe, dostarczając przy okazji mnóstwo praktycznych informacji i porad o tym jak się to robi. 

Rozmowa z Piotrem wprowadzi Was w świat design sprintu, czyli metodyki pracy umożliwiającej szybkie i skuteczne rozwiązywanie problemów projektowych, która została opracowana przez  Jake’a Knappa, Bradena Kowitza oraz Johna Zeratsky’ego z Google Ventures około 2010 r. i opisana w  książce “Pięciodniowy sprint. Rozwiązywanie trudnych problemów i testowanie pomysłów” w 2016 roku. Dowiecie się, jakie etapy składają się na design sprint, kto powinien zostać do niego zaproszony, oraz o co należy zadbać, aby proces był skuteczny i przyniósł zamierzone efekty. Piotr podzielił się z nami również wieloma praktycznymi przykładami zastosowania design sprintu oraz informacjami o wariantach tej metodyki pozwalających skrócić proces z pięciu dni do… nawet jednego.

Dodatkowa gratka dla wszystkich łasuchów! Z naszej rozmowy dowiecie się, co design sprint ma wspólnego ze smażeniem naleśników.

Jeśli interesuje Was, jak zmierzyć się z wyzwaniem i przetestować pomysły na rozwiązania w nie więcej niż 5 dni, ten odcinek jest właśnie dla Was! 🔍 

Posłuchajcie naszej najnowszej rozmowy!