Dietetyk, portal, na który czekali dietetycy i ich klienci

Dodane: 27.03.2017

Informacja prasowa

Udostępnij:

Znanylekarz.pl dla lekarzy, booksy.net dla fryzjerów i kosmetyczek, pyszne.pl dla restauratorów czy niania.pl dla opiekunek do dzieci. To przykłady portali, z których korzystają setki tysięcy osób miesięcznie, także poza granicami Polski. Teraz do tego zacnego grona dołącza dietetyk.pl.

Ponad 500 000 internautów w Polsce miesięcznie szuka informacji związanych z przejściem na dietę. Dietetyk.pl to miejsce, gdzie mogą oni znaleźć dietetyka w swoim mieście, poznać opinie jego klientów oraz umówić się na wizytę poprzez kalendarz on-line. Z drugiej strony każdy specjalista ds. żywienia może założyć darmową wizytówkę prezentującą jego sylwetkę oraz osiągnięcia. Jeszcze przed startem serwisu z takiej opcji skorzystało kilkuset dietetyków.

Dietetyk.pl w zaledwie tydzień od uruchomienia (06.03.2017) odwiedziło ponad 4000 internautów! Jest to więcej niż niektóre portale z wizytówkami dietetyków mają odwiedzin w miesiącu.

– Portal dietetyk.pl z jednej strony jest korzystny dla pacjentów, ponieważ posiada wizytówki tylko dietetyków, którzy wcześniej zostali odpowiednio zweryfikowani, a z drugiej strony jest świetny dla dietetyków, bo oszczędza nam czas w organizowaniu swojego kalendarza wizyt, a przede wszystkich ma zapewniać dopływ pacjentów tak byśmy mogli zajmować się czystą dietetyką i nie marnować zbyt wiele czasu na działania marketingowe – mówi mgr Celina Kinicka – dietetyk kliniczny i diet coach, kreator zmiany stylu życia, właścicielka poradni dietetycznej “Celcal dietetyk” oraz działaczka społeczna w porozumieniu zawodów medycznych.

– W Dietetyk.pl kładziemy nacisk przede wszytskim na przyciągnięcie jak największej liczby potencjalnych klientów i pacjentów, którzy będą umawiać swoje wizyty on-line – informują twórcy portalu. – W ten sposób chcemy pomóc dietetykom, którzy najczęściej sami prowadzą własne działalności gospodarcze i nie zawsze mają dość czasu na działania reklamowe. Z drugiej strony wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób szukających najlepszych i sprawdzonych dietetyków w swoich miastach.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem