Dietevo.pl - indywidualna dieta online

dietevopl indywidualna dieta online
Udostępnij:
Dietevo to platforma usługowa dla osób, które chcą w rozsądnej cenie korzystać z indywidualnego planu żywienia przygotowanego specjalnie dla nich na podstawie wywiadu z dietetykiem.

Dietevo to platforma usługowa dla osób, które chcą w rozsądnej cenie korzystać z indywidualnego planu żywienia przygotowanego specjalnie dla nich na podstawie wywiadu z dietetykiem. Przeniesienie usługi na forum Internetu pozwoliło kilkukrotnie obniżyć koszt usługi w stosunku do tradycyjnych form jej realizacji.


Na podstawie wstępnej analizy nasi dietetycy sugerują jaki kierunek powinien przybrać plan zdrowego odżywiania w zależności od zamierzonych efektów klienta. Następnie w oparciu o zgromadzone dane jest przygotowywany indywidualny plan dietetyczny dla klienta.

Dietevo to platforma, która świadczy zarówno darmowe jak i płatne usługi. W ramach usług darmowych użytkownicy mają możliwość przygotowania samodzielnie własnych planów żywieniowych, co jest szczególnie atrakcyjne dla osób które znają zasady prawidłowego odżywania. Darmowe usługi docenią zapewne osoby aktywne fizycznie, które dzięki Dietevo.pl będą mogły układać swoje plany żywieniowe.

W zależności od potrzeb klienci mają możliwość wyboru kilku abonamentów dietetycznych, które są płatne. W tym wypadku nasi dietetycy przygotują dla nich plan żywieniowy odpowiedni dla ich specyficznych modeli zapotrzebowania.

źródło: informacja prasowa