Digital Dragons 2020 przełożone na wrzesień

digital dragons 2020 przelozone na wrzesien
Udostępnij:
Ze względu na światowe zagrożenie epidemiologiczne, a także sytuację w Polsce Digital Dragons 2020 zostaje przełożone. Digital Dragons 2020 odbędzie się 14-15 września 2020, w Centrum Kongresowym ICE Kraków.

Kilka dni temu ogłosiliśmy, że konferencja odbędzie się według planu. Niestety, dynamicznie zmieniająca się sytuacja skłoniła Krakowski Park Technologiczny do przeniesienia Digital Dragons 2020. Zdrowie i bezpieczeństwo naszych partnerów, prelegentów, sponsorów i wystawców jest dla nas priorytetem. Obecna sytuacja nie pozwala na zrealizowanie wydarzenia na najwyższym poziomie, dlatego w trosce o wszystkich uczestników jego termin ulega zmianie.

Bilety

Bilety na maj będą obowiązywać we wrześniowej edycji wydarzenia. Możliwy jest też pełen zwrot kosztów. Sprzedaż wejściówek trwa nadal, a promocyjna cena będzie obowiązywać do końca czerwca. Od pierwszego lipca ceny Business pass i Regular pass będą wyższe.

Indie Showcase

Wszystkie zgłoszenia do Indie Showcase zostaną anulowane, a wszyscy chętni, by wziąć udział w konkursie, będą musieli wysłać ponowne zgłoszenie w późniejszym terminie. To dodatkowe trzy miesiące, by dopracować swoją grę. Daty i terminarz dotyczący Indie Showcase zostanie podany w późniejszym terminie.

Digital Dragons Awards

Na gali rozdania nagród Digital Dragons 2020 zostaną nagrodzone najlepsze gry wydane w 2019 roku. Nagrody zamiast w maju, zostaną wręczone we wrześniu, a kategorie nie ulegną zmianie.

Digital Dragons to kluczowa konferencja branży gamingowej w Europie. Co roku do Krakowa przyjeżdżają profesjonaliści, producenci i właściciele studiów z całego świata, by wziąć udział w wydarzeniu. W dniach 14-15 września 2020 r. Centrum Kongresowe ICE Kraków zmieni się w centralny punkt branży gier wideo. To już dziewiąta edycja konferencji. Poprzednia edycja zgromadziła 2000 uczestników. Z roku na rok, ranga wydarzenia wzrasta, sprowadzając do Krakowa coraz więcej twórców gier.