Digital Dragons 2020 przełożone na wrzesień

Dodane: 16.03.2020

Informacja prasowa

Udostępnij:

Ze względu na światowe zagrożenie epidemiologiczne, a także sytuację w Polsce Digital Dragons 2020 zostaje przełożone. Digital Dragons 2020 odbędzie się 14-15 września 2020, w Centrum Kongresowym ICE Kraków.
Kilka dni temu ogłosiliśmy, że konferencja odbędzie się według planu. Niestety, dynamicznie zmieniająca się sytuacja skłoniła Krakowski Park Technologiczny do przeniesienia Digital Dragons 2020. Zdrowie i bezpieczeństwo naszych partnerów, prelegentów, sponsorów i wystawców jest dla nas priorytetem. Obecna sytuacja nie pozwala na zrealizowanie wydarzenia na najwyższym poziomie, dlatego w trosce o wszystkich uczestników jego termin ulega zmianie.

Bilety

Bilety na maj będą obowiązywać we wrześniowej edycji wydarzenia. Możliwy jest też pełen zwrot kosztów. Sprzedaż wejściówek trwa nadal, a promocyjna cena będzie obowiązywać do końca czerwca. Od pierwszego lipca ceny Business pass i Regular pass będą wyższe.

Indie Showcase

Wszystkie zgłoszenia do Indie Showcase zostaną anulowane, a wszyscy chętni, by wziąć udział w konkursie, będą musieli wysłać ponowne zgłoszenie w późniejszym terminie. To dodatkowe trzy miesiące, by dopracować swoją grę. Daty i terminarz dotyczący Indie Showcase zostanie podany w późniejszym terminie.

Digital Dragons Awards

Na gali rozdania nagród Digital Dragons 2020 zostaną nagrodzone najlepsze gry wydane w 2019 roku. Nagrody zamiast w maju, zostaną wręczone we wrześniu, a kategorie nie ulegną zmianie.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem