Do 14 lutego startupy mogą składać wnioski w konkursie na szkolenie w Izraelu

do 14 lutego startupy moga skladac wnioski w konkursie na szkolenie w izraelu
Udostępnij:
Jeszcze przez tydzień trwa nabór wniosków do kolejnej edycji konkursu szkoleniowego dla startupów (w tym inkubatorów oraz akceleratorów) pt. „V4 Innovators in Israel Training Program”. Działanie jest finansowane z Międzynarodowego Funduszu Wyszehradzkiego, a za jego koordynację i promocję w Polsce odpowiada Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości. Na zwycięzców czeka bezpłatne dwutygodniowe szkolenie, które odbędzie się w Izraelu w maju 2020 r.

Konkurs jest skierowany do przedsiębiorców z krajów Grupy Wyszehradzkiej i obszarów takich jak ICT, biotechnologia, ochrona zdrowia, transport, smart mobility, sektor samochodowy, FinTech, cyberbezpieczeństwo, cybernetyka i sztuczna inteligencja. Celem projektu jest wsparcie startupów w ocenie potencjału rynkowego ich pomysłów, produktów i usług, a także dostarczenie narzędzi pomocnych w prowadzeniu innowacyjnego biznesu.

– Wyjazd do Izraela to świetna okazja do przymierzenia swojego pomysłu do szeroko znanego startupowego rynku. Uczestnicy poprzedniej pilotażowej edycji szkolenia przyznali, że udało im się nawiązać ciekawe kontakty, a także podpatrzeć jakie nowe usługi mogą wprowadzić w swoich organizacjach – mówi Monika Fiszer, koordynator projektu w Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

Zwycięzcy konkursu – 24 firmy, po 6 z każdego kraju V4 – będą mieli zapewniony przelot, zakwaterowanie i wyżywienie.

Więcej informacji: link.